2733
2739
عنوان

تعبیر خواب گردنبد نگین دار برای زن حامله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1380 بازدید | 47 پست
پس شما ۳هفته هسی

نه از تاریخ پری حساب کنی ۵ هفته و‌چند روزمه 

سونو بخاطر ریز یا درشت بودن بچه سن بارداری محاسبه میکنه 

سر پسرم که دکترم میگفت ما با سونو کار نداریم مهم آخرین پریوده 

پسر من همیشه نزدیک دو هفته تو سونو بزرگتر بود چون درشت بودش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه از تاریخ پری حساب کنی ۵ هفته و‌چند روزمه  سونو بخاطر ریز یا درشت بودن بچه سن بارداری محاسبه ...

خب من طبق پریودی الان بابد ۹ هفته م باشه 

ولی توی سونو گفت ن ۵ هفته هست 

الان ۶هفته و ۳روزمه

برای گرفتن دست هایت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچک ما
2728
اهااا بسلامتی  چرا واسه من زیاد بوده  من با خودم میکفتم دو قلو دارم 😅

بتا هر ۴۸ ساعت دو برابر میشه 

مثلا واسه من دو روز بعدش میشه ۶۰۰۰ و خورده ای 

شاید لقاح شما زودتر بود یا تاریخ تخمک گذارید زودتر بود 

مهم اینه که خوب بوده 

2738
آخرین پری شما کی بود؟

من تاجایی شنیدم میگن خواب طلا ببینی دختره خراطایی باشه

من به دستای خدا خیره شده معجزه کرد🥺😭❤️خدایا شکررررت🙏🏼بخاطر یه سری مشکلات عشقم منو تنها کذاشت پا گذاشت رو دلش پشت سرشم نگاه نکرد داغون شدم من  بعد چهار ماه باز برگشت هنوزم باورم نمیشه معجزه شد برام اینو بگم دوستای گلم هیچوقت از خدا ناامید نشید خدا خیلی بزرگتر از این حرفاست از این معجزه های قشنک براتون آرزو میکنم که هیجوره باورتون نشه الهی. همیشه خندتون از تهه دل باشه وگربتون ازسر شوق❤️

اخییییی اسی چقدر از ذوقت ذوق کردم🥺💕انشالله تو و نی نیت همیشه در سلامت باشید

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡

عزیزم من دخترعمم باردار بود

که ابجیم میشه دختر داییش هم زن داییش

خواب دیده بوده ابجیم شوهرش واسه زنش طلا گرفته بوده که شوهرشم پسر عممه

ولی ابجیم نمیزاره بندازه گردن زنش

هممون از اون فهمیدیم پسره

ولی اگه دادن بهت و انداختی گردنت یا دستت جنسیتش دختره

نینیت دختره

سلام عزیزم من خواب دیدم ک النگو مجردیم توی ویترین آبجیم میگه عه این النگوی تو نیس منم گفتم اره مال خودم ولی ازش رد شدم

تو اقدامم تعبیرش چی میشه؟ 

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖
2706