2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر این خصلتشون نیس 

بخاطر بااعتماد ب نفس بودن و قوی بودنشونه 

کلا کسی ک تصمیماتشو خودش میگیره و مستقله جذابه اما بعدا ک رابطه ادامه پیدا میکنه اون خصلت خودمحور بودن و زورگو بودن باعث میشه بقیه ازش بدشون بیاد

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...
2728

چون یه خلا توی روان و ذهنشون هست ، کاری به رفتارنادرست اون ادم ندارم که زورگوعه اونم باز یه مشکلی داره که اینجوری رفتار میکنه ، اما کسی که حذب این افراد میشه یه چیزی توی روانش درست نیست یه اسیبی دیده 

بهش میگن طرحواره

ممکنه پدر یا مادری داشتن با این ویژگی ها

که حتی اذیت شدن و خوششون نمیومده از رفتار اون فرد تو خونواده‌شون

اما متاسفانه به خاطر تله‌ی طرحواره ، تو انتخاب همسر هم وارد رابطه‌یی شبیه به عملکرد والدینشون میشن

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری یانگ دقیقا داره در مورد این سوال شما حرف میزنه

که ما چرا انتخاب اشتباه میکنیم 

چون این افراد رو قبلا تجربه داشتیم و باهاشون آشناتریم و...

سخته واقعا، حتی بهش میگن تله یعنی گیر کردن و سختی کشیدن اما خب چیزی نیست تو دنیا که راه رهایی نداشته باشه

لطفا این کتابو مطالعه کن

ساده نوشته شده و خیلی قابل درکه

گل گلدون من  
2738
چرا من کتابو خوندم درست نشدم

عزیزم طرحواره‌ها رو اولا درست باید تشخیص بدیم

بعد همون شناخت ما از خودمون باعث میشه در انتخاب هامون و تصمیمات و رفتارامون تجدید نظر بکنیم

گاهی هم طرحواره پبچیدگیش زیاده و مقاومت هم زیاو که نیاز به متخصص کاربلد هست تو این زمینه

کتاب رو باید عمیق بخونی اما یه کتاب که تحول اساسی ایجاد نمیکنه دوست عزیز

گل گلدون من