2737
2734
عنوان

مردی که بی خبر نمیاد خونه

2388 بازدید | 55 پست

مردی که شعور نداره و بدون اینکه خبر بده شب نیاد خونه(بخاطر اینکه لابد لج درآره که زنش ازش پرسیده صبح زود کجا میری)

شما باشید بهش چه عکس العملی نشون میدید که پشیمون شه؟؟؟

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

محل نده بش

انگار وجود نداره

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

بی محلی

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غذامو درست میکنم و میخورم ،اهمیت هم نمیدم که کدوم جهنمی بوده ،جایی هم بخام برم اطلاع نمیدم 

دوباره تکرار کرد زنگ میزنم مادر پدرش میگم فلانی نیومده خونه نگرانم اونجاست ؟

بزار غیر مستقیم بفهمن بچشون شب زنشو تنها میزاره که اگه دو روز دیگه گفتی پسرتون نمیاد نگن دروغ میگی 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
دلیلش بپرس جاشم بدون کجا میره اگه یبار دیگه نیومد بترسونش بگو دزد اومده بود و این حرفا بزلر بترسه و ...

من پرسیدم کجا میری ، وحشی شده که به تو چه. بعد بپرسم چرا نیومدی و کجا بودی که لابد می خوردم

2738
غذامو درست میکنم و میخورم ،اهمیت هم نمیدم که کدوم جهنمی بوده ،جایی هم بخام برم اطلاع نمیدم  دو ...

خانوادش بی بخارند

شوهر من همین بود وقتی بهش نیاز داشتم بچم دو ماهش بود کولیکی بود از صبح تا شب گریه میکرد خودم بخیه ام عفونت داشت میذاشت میرفت همشششش دعوا داشتیم آخرشم گف میرم سر کار اما یه ریال پول نمیورد میگف هر چی بخوای میخرم بعدشم که من هی گریه کردم و عصبی شدم گفت بشین حرص بخور تا بمیری من که میرم از صب تا شب بیرون🙃🙃🙃

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار

شبها برای خودت چای و میوه بذار  با یه فیلم جدید حال کن، بذار هرغلطی میخواد بکنه، شوهر منم اوایل اینطوری بود، تا دعوامون میشد نصف شب میومد ک من مشکوک بشم، اما وقتی دید اصلا محل نمیدارم به این رفتارش ، از سرش افتاد😁

❤️ خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند خودت میسپارم❤️
شوهر من همین بود وقتی بهش نیاز داشتم بچم دو ماهش بود کولیکی بود از صبح تا شب گریه میکرد خودم بخیه ام ...

اینم همینه دقیقا

از خرج نکردن و... هم همین 

بعدا شوهرت درست شد؟ یا همچنان همون رواله؟

شبها برای خودت چای و میوه بذار  با یه فیلم جدید حال کن، بذار هرغلطی میخواد بکنه، شوهر منم اوایل ...

اینو خوب گفتی

از خودم پذیرایی کنم ، کار جذابیه

2706