2726
عنوان

نمیدونستم ممنوعه😐

2663 بازدید | 62 پست

نمیدونستم موضوع تاپیک قبلیم ممنوعه تعطیل شد 

ولی در کل میخوام بگم نه اینکه آدم خیلی به کسی با چیزی وابسته باشه خوبه نه اینکه بخواد بخاطر منفعت خودش یا از سر لجبازی دلخوشی یه آدم رو ازش بگیره کار درستیه قطعا اونایی که توطعه میکنن واسه بهم زدن آرامش بقیه خدا اونا رو هم به سزای اعمالشون میرسونه شاید دیر ولی حتماً ضربه ای که آدم از خودی میخوره دردش خیلی زیاده شاید سرپا بشی ولی مثل روز اول هيچ وقت نمیشی مثل مادر من😓🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قشنگ این اتفاق دعا برای مامانم افتاده خدا شاهده حرفایی ک گفتی ک اون زنه فالگیر گفته برا مامانمم گفت برات دعا گرفتن تو قبرستونه مامانم سه تا دختر داشت و برای پسردار شدن خیلی تلاش میکرد هردکتری میرفت جواب نمیگرفت یه روز همین فالگیر اومد دم در مامانم درو باز کرد بهش گفت تو باردار نمیشی برات دعا گرفتن اگه میخای باطل کنم باید بهم پول بدی مامانم گفته من ک این همه پول دوا دکار کردم بیا اینم امتحان کنم تو خونه فقط ما سه تا دخترا و مامانم بودیم ابجی بزرگم ۸سالش بود من ۶قشنگ یادمه حرفاشو ک ماملنم بزرگتر شدیم تعریف میکرد ولی اون کار رو ب چشم دیدم و یادم نمیره میاد خونه و ب مامانم میگه برو دوتا قابلمه آب کن بیار و یه نخ بهش میدن و یه پارچه ک رو قابلمه گذاشتن بعد شروع کرد دعا گفتن خلاصه ک تمو شد گفت بازش کن هرچی دم دستت اومد بکش بیرون و نترس وقتی مامانم دستشو داخل قابلمه ها میکنه آبم پراز گل بود یه زنجیر بلند ک قفل بهش وصل بود تیکه های کوچیک پارچه و مو همه ب اون زنجیره وصل بود و زنجیروقفل خیلی گهنه و زنگ زود بود گفت برات دعا گرفتن و تو قبرسون گذاشتن ک باردار نشی برای باطل کردنش یک ماه بعد دوباره میام یه دعا هم داده بود گفته بود بزار تو لیوان جایی ک جلو دید نباشه اگه بعاز چند روز دیدی دعا تو لیوان پراز اب نبود یعنی باطل شده دعات

قشنگ این اتفاق دعا برای مامانم افتاده خدا شاهده حرفایی ک گفتی ک اون زنه فالگیر گفته برا مامانمم گفت ...

اخرش چیشد 

داداش دار شدی

آشنای عزیز  تو رو به حضرت زهرا (س)اکانتم رو چک‌نکن من از غم هایی به اینجا پناه اوردم که تو ازشون خبر نداری😭بذار راحت باشم😭 بمیرم برای دلِ هزار تیکه ام 💔
قشنگ این اتفاق دعا برای مامانم افتاده خدا شاهده حرفایی ک گفتی ک اون زنه فالگیر گفته برا مامانمم گفت ...

به منم گفتن دیگه باردار نمیشی صاحب پسرم نمیشی یه بچه دارم دختر مادرشوهرمم اهل جادو گفت مادرشوهرت دعا گرفته 

2706