2733
2734
عنوان

بهترین تالار و آرایشگر ارومیه

2267 بازدید | 31 پست

سلام عزیزای دلم خوبین؟من نامزدم و یواش یواش میخوام برا عروسی آماده شم میخواستم ببینم بهترین تالار و آرایشگر ارومیه کجاست و قیمتش چقدره .اگ چیزای دیگ درمورد عروسی میدونین مثلا چند ماه قبل تالار و آرایشگر رزرو میکنن بی زحمت بگین چون اطلاعی ندارم برای رقص دونفره هم بهتره کجا برم؟.به نظراتتون در زمینه عروسی و کارایی ک باید بکنم نیاز دارم خواهرای گلم 😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خواهرم ۲.۵ میلیون بود ۲ دادن خیلی خوشگل شده بود راستی برای عروسیت میخوایی یا حنابندان؟ 

عزیزم من رو با اشتباه گرفتی  من مادر دو تا بچه ام ،گفتم ببینم برا شما که خواهر عروس بودین چقدر شد

عزیزم من رو با اشتباه گرفتی   من مادر دو تا بچه ام ،گفتم ببینم برا شما که خواهر عروس بودین چقد ...

برای من که خواهر عروس بودم گلم ۶۰۰ آرایش بود vipبود مخصوص ۴۰۰ شینیونم گلم کلا شد ۱میلیون

چه عالی🥰 .دست گلت درد نکنه قشنگم 😘

استارت اگه میخوایی بری اونجا بگو از طرف همون عروسی هستیم که ۱۴ آدر حنابندان بود بگو اون معرفی کرده شاید یه کوچولو تخفیف داد کارش هم حرف نداره

خواهرم ۲.۵ میلیون بود ۲ دادن خیلی خوشگل شده بود راستی برای عروسیت میخوایی یا حنابندان؟ 

اگ کارش خیلی خوب باشه برا هردو عزیزم 

آرایشگاهی میخوام ک تک باشه 

2706