2733
2734

من همیشه احترام خانواده شوهرمو دارم 

مادر شوهرم با حجابه طفلی تو تولد شوهرم حواسش نبوده فیلم میگیریم ؛ روسری سرش نبود! 

من گفتم یه استیکر قلب بذار روش که بعدن پخشش کردی گذاشتی راحت باشی 

بعد پسر خاله شوهرم خندید گفت: استیکرررر😂😂😂

گفتم منظور بدی ندارم استیکر قلب یا گل 

خواهر شوهرم برگشته با جدیّت میگه: جرات داری منظور داشته باش! 

تو جمع خجالت کشیدم حتی جوابشو بدم سکوت کردم فقط کسی هم چیزی نگفت

( حدود ۱۵ نفر نشستن خانواده حتی خانواده نامزدش!!)

💖

میگفتی جو گیر نشو جلو خانواده نامزدت مگه چی گفتم باخنده میگفتی 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

چه بی ادبن

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تقصیر اون نفهمه که خندید جو خراب کرد

میتونستی بگی فیلمو جایی نذار یا اونجارو کات کن

یا کلا نظر نمیدادی

حس میکنم منم عروسمون اینجوری بگه خوشم نمیاد

ولی شاید اینقد تلخ برخورد نکنم

هرچی باشه عروسمونه غریبه نیست که

تقصیر اون نفهمه که خندید جو خراب کرد میتونستی بگی فیلمو جایی نذار یا اونجارو کات کن یا کلا نظر نمی ...

من عاشق مادر شوهرمم و از دلسوزی نظر دادم  اخه چرا برداشت بد کنه 

💖