2703
2553
سلام من با دادن سونو متوجه شدم که کیست 3 و نیم سانتی دارم دکتر گفته فعلا باید 2 ماه ال دی بخوری من یه ماه فعلا ال دی خوردم به نظرتون با این یه ماه هم میتونه دفع بشه؟کسایی هستن که دفع شده کیستشون متوجه شدن موقع دفع؟؟؟
سوسولی جون جاری من کیست تخمدان داشت

2 هفته اچ دی خورد کیستش رفع شده بود

البته دکتر بهش گفته بود یه ماه بخور اما اون خیلی حالش بد میشد

اخرا زیر دلش درد می گرفت غش می کرد از درد

به خاطر همین دردایی که بعد از مصرف دارو می خورد دوباره دکتر براش سونو نوشت دید برطرف شده
خدایا خستم از انتظار.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سوسولی جان خیلیا اطلاع ندارن فقط عنوان تاپیک و میبینن میان تا از نظرات بقیه استفاده کنن

من یکی از دوستام کیست داشت ....یعنی اکثرا اینطوری میشد ..... فقط می دونم پیگیریش می شد سریع دفع میشد
بعضی وقتها هم دارو گیاهی مصرف می کرد
منم کیست داشتم یادم نیست چه قدر ولی 1ماه ال دی خوردم دوباره رفتم سونو خداروشکر رفع شده بود....
خودت متوجه نمیشی چه طوری دفع میشه .....مثل سنگ کلیه که نیست!!!!
اگه یه بسته خوردی خب برو سونو که مطمین شی و دیگه نیاز به خوردن قرص نداشته باشی
سلام عزیزم کیست تخمدان که دفع نمیشه ..خودش با خوردن دارو اب میشه و از بین میره باید قرص های ال دی یا اچ دی رو با دستور پزشک بخوری .
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. خدایا رحمت فرست بر علی بن موسی الرضا امام با تقوا و پاک و حجت تو بر هر که روی زمین است و هر که زیر خاک، رحمت بسیار و تمام با برکت و پیوسته و پیاپی و دنبال هم چنان بهترین رحمتی که بر یکی از اولیائت فرستادی
2714
سلام
سوسولی جان دکتر بهت نگفت نوع کیستت چیه؟ اگر آندومتریوز باشه که با ال دی از بین نمی ره و باهمین کیست آی وی اف می شی مثل من ولی اگر معمولی باشه چرا عزیزم حتماً با یک دوره تا حالا از بین رفته. قبل از اینکه پریود بشی برو سونو چون اگر خدایی نکرده آندومتریوز باشه با پریودی بزرگتر میشه.
منم بانذر40روزه زیارت عاشوراوباعرقیات گیاهی برطرف شدکیستم-عرقیاتم رازیانه دواتیشه وعرق بومادران بودبجای اب هم بومادران میخوردم منم دکترال دی داد ولی چون تواقدامم نخوردم-درضمن صبح قبل ناشتاازهردوعرقیات نصف لیوان بخور

به صد درجه !همسر نازنینم دیوووووووونه تم

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
سلام منم چندسال میشه کیست تخمدان دارم تنبلی تخمدان هورمونای مردم بالاس باداروی گیاهی کیسته رحمم افتادولی کیسته تخمدانم پنج سانت حامله شدم شیش هفتش بودسقطش کردم ترسیدم خدای نکرده سالم نباشه.توروخداکمکم کنیدبنظرتون مکن بودسالم باشه خیلی عذاب وجدان دارم هزارتابدبختی کشیدم فکرشون نمیکنیدچه داروهای بدمزی خوردم ک خدامشکلموحل کنه یه بچه بهم بده اونم اینجوری شد
سلام منم چندسال میشه کیست تخمدان دارم تنبلی تخمدان هورمونای مردم بالاس باداروی گیاهی کیسته رحمم افتادولی کیسته تخمدانم پنج سانت حامله شدم شیش هفتش بودسقطش کردم ترسیدم خدای نکرده سالم نباشه.توروخداکمکم کنیدبنظرتون مکن بودسالم باشه خیلی عذاب وجدان دارم هزارتابدبختی کشیدم فکرشون نمیکنیدچه داروهای بدمزی خوردم ک خدامشکلموحل کنه یه بچه بهم بده اونم اینجوری شد
2706