2726
سلام دوستای گلم می خوام هاشور ابرو بزنم. لطفا تجربه تون رو با من در میون بذاریدو ایا خانومی که با اسم کاربری نیره توی نی نی سایت همیشه تبلیغ می کنن رو میشناسین و تا پیشش هاشور زدین؟؟؟؟ مرسی
پسرم دوست دارم.... به اندازه تمام کارایی که تصمیمشو داشتم , همتشو نداشتم!
سلام ن نمیشناسم اما یک سال و نیم پیش پیش رومینا هاشور زدم تو پاسداران عالییییییییییی بود هنوز هر وقت میرم ارایشگاه باور نمیکنن با اینکه این همه از تاریخ هاشورم گذشته هنوز تمیز و مرتبه 22940381 این ش سالنشه البته اگه هنوز اونجا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمونه کارهام تو وبلاگم هست
مشهد و تهران کرج..تاتوی ابرو به صورت هاشور.خط و رژ دایم..طراحی سه بعدی بدن 09129362790 2 ماه یکبار 20 روز تهرانم.http://tatoonh.mihanblog.com

از 10 تا 20 اسفند تهرانم خط 09367486991 به لاین و وایبر متصله
سلام قول داده بودم بیام بگم چطورشد واقعا عالی هر چی ازهنر واخلاق این خانم بگم کم گفتم کارشون که حرف نداره من قبلا دوبار تتو زده بودم طوری برام هاشور زد که دیشب هرکه دید به جز دوتاخط دم ابرو که اونم زحمت کشیدپاکش کرد هیچ اثری ازقبلی نبود خیلی هم خوشکله وطبیعی ممنونم هم ازخودشون هم خاهرگلشون شک نکنید برید پیشش کارش عالیه