2726
عنوان

ترک تحصیل

442 بازدید | 9 پست

سلام ! 

من ی دانش آموزم 

پایه یازدهم

رشته تجربی 

مدرسه نمونه دولتی درس میخونم 

میخوام ترک تحصیل کنم 

نه برای فشار درس ها 

برای اینکه حالم خوب نیست 

توانایی ادامه دادن ندارم 

مشکلات خیلی فشار آورده 

من افسردگی گرفتم

اینطور بخوام پیش برم و روزی ۱ ساعت هم درس نخونم  تا ۱۰۰ سال دیگه هم کنکور قبول نمیشم و باید همش پشت کنکور بمونم 

من میدونم با این وضع اصلا کنکور قبول نمیشم هیچ وقت برای همین دیگه ادامه نمیدم 

حال تایپ کردن ندارم 

فقط میگم خداحافظ همه چیز 

خداحافظ آینده 

بماند به یادگار / روز ترک تحصیل من 💔 

( اینم بگم باید الان دوازدهم میبودم ولی یک سال نرفتم مدرسه و الان یازدهمم )

پایان  

میشه لطفا با قلب مهربونت دعام کنی تا برسم به اون کسی که دوستش دارم و باهاش خوشبخت بشم؟؟؟؟ 💝💝💝💝ممنونم💝😍🤗☺😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هنوز مونده بزرگ شی و بفهمی این تازه اول راه زندگیته.اونقد تو زندگی دچار چالش های ریز و درشتی میشی که این دیگه کوچکترین مشکلت حساب میشه.الان تقریبا خیلیا بابت شرایط دچار افسردگی شدن و خیلیا افت تحصیلی پیدا کردن،تو تنها نیستی پس همه برن ترک تحصیل کنن؟ دوما همه چیز درس و دانشگاه نیست اگه به حرفه خاصی علاقه مندی برو دنبالش و همونو ادامه بده مطمین باش هزار برابر بیشتر از درس خواندن و دانشگاه رفتن موفق میشی 

خانوادت چی میگن؟

جنک و دعوا 

مخالفای سر سخت ترک تحصیل من هستن

میشه لطفا با قلب مهربونت دعام کنی تا برسم به اون کسی که دوستش دارم و باهاش خوشبخت بشم؟؟؟؟ 💝💝💝💝ممنونم💝😍🤗☺😊

عزیزم تو یکسال مدرسه نرفتی من س سال نرفتم. اما باز ادامه دادم. الانم فوق لیسانس روانشناسی دارم ادامه تحصیل شاید مهم باشه ولی همه ی هدف زندگی نیست بنظرم شما از درس و تحصیل برای خودت یه غول ساختی مطمعن باش اگ اسون بگیری برای خودت بهتره