2726
عنوان

من باید به چه پزشکی مراجعه کنم

178 بازدید | 16 پست

من سال ۹۹پدرمو  از دست دادم پدر من جوون بود رفت سرکار شب برنگشت ایست قلبی کرده بود من ادم خیلی ساکت و بزور حرف میزد بودم من تازه ازدواج کرده بودم باردارم بودم دیگه اون ادم سابق نشدم نه ماه بارداری رو اسیر شدم ناراحتی حرص گریع سحتی فکر خیار غصه خوردم 

الان ک بچم چن سالشع من فقط حرف میزنم خود ب خود حرف میزنم کسی هم محلم ندع باز حرف میزنم روزی نیس ک من از صب تا شب حرف نزنم و دیگه صدام تو مخم میپیچه کسی تجربع داشته حالش بهترع شده حرف میزنم مدام ب چیز هایی چرت پرت میخندم و واکنش نشون میدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

روانپزشک ، یوگا هم بپرس از دکترت فکر کنم کمکت کنه 

بارالها تو منزهی تو نوری ،به جز تو پناهی نیست ،پناهمان باش در این سرگردانی 🤲🏻لطفا برای اینکه خدای الرحم الراحمین بهم عنایت کنه برام صلوات بفرستید 🌹ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 🌹
پس این زیاد چرت و پرت گفتنمو‌چبکار کنم خودم کنترل از دستم خارج شده

خودت رو یکجور مشغول کن با کتاب خوندن یا کلاس زبان یا ورزش . زبان یاد گرفتن خیلی خوب هست و به ادم اعتماد بنفس میده . رفتن پیش روانپزشک و قرص خوردن فقط پاک کردن صورت مساله ست اگر اون قرصها رو بذاری کنار دوباره بر میگردی به حالت قبل . پس خودت مشکلت رو حل کن

یوگا چیه 

یه نوع ورزشه ‌برای تمرکز خوبه اینکه اراده ازدستت خارج شده یعنی تمرکز نداری اگه بری سراغ یوگا بهتر بشی بهتر از داروعه

سرچ کن توو نت یوگارو 

ترکیبی از تمرینات بدنی، کنترل تنفس، آرامش، کنترل رژیم غذایی، تفکر مثبت و مدیتیشن است. هدف از انجام تمرینات  هماهنگی در بدن، ذهن و محیط است. فعالیت‌های بدنی در این ورزش کمتر از سایر ورزش‌هاست و بیشتر روی تکنیک‌های تنفس تمرین می‌شود

بارالها تو منزهی تو نوری ،به جز تو پناهی نیست ،پناهمان باش در این سرگردانی 🤲🏻لطفا برای اینکه خدای الرحم الراحمین بهم عنایت کنه برام صلوات بفرستید 🌹ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 🌹

عزیزم من شما کاملا درک میکنم

متاسفانه مادرکم به بدترین حالت ممکن از دست دادم و هنوزم نتونستم آدم سابق بشم تا اومدم به خودم بیام پدرمم از دست دادم😔

اما زندگی در جریان

نمیگم فراموش کن قطعا نمیشه و واقعا سخته 

اما با عذاب دادن چیزی درس نمیشه!

حتما به یه روانشناس خوب مراجعه کن بعد هم روانپزشک خوب 

هر دارویی یه طول درمان داره 

در کنارش ورزش کن 

سعی کن از اخبار بد هم فاصله بگیری

الهی زندگیت از این به بعد سرتاسر آرامش باشه ان شالله

باخودت که حرف میزنی چیا میگی؟یعنی حرفات براساس واقعیتای روزمرگیته؟ 

اره زیاد غر میزنم فقط یا میگم فلانی فلان حرفو پارسال زده بود چرا جوابشو ندادم عیب نداره الان میرم جوابشو میدم یا فلانی خودش بهم فلان حرفو زد ناراحتم کنه تلافی میکنم 

عزیزم من شما کاملا درک میکنم متاسفانه مادرکم به بدترین حالت ممکن از دست دادم و هنوزم نتونستم آدم سا ...

خدا رحمت کنه پدر مادرتو خدا رحمت کنه پدر منو ممنون عزیزم 

2706