2737
2734

اینقد اعصابم خورده ک حد نداره 

پسر عموم هس 

20 و چند سالشه واقعا من ب رفتاراش شک کرده بودم مثلا ابجیم کفش میخرید اینم میرفت ست میخرید 

هودی میگرفت میرفت ست هودیو میگرفت 

ساعت و خلاصه همه چی.... 

از اونطرفم بگم ما سه تا خواهریم من بزرگم

ولی خواهر کوچیکه از ما دوتای دیگه از نظر قد و هیکل درشت تره 

من قدم 164 اون بلندتره 

بیرونم میریم 3 تایی انگار اون خواهر بزرگس 

واقعا نمیدونم چه فکری کرده 

امده بود پیش مامانم و کلی گریه و زاری ک زن عمو من فلانیو دوس دارم و توروو خدا و از این حرفا 

مامانمم از خونه بیرونش کرد 

قبلا ب مامانم گفته بودم زیاد فلانیو راه نده خونه من حس خوبی بهش ندارم ولی گوش نکردن 

دیشبم ب بابام گفتم دیگه راش ندیدن 

من فقط حرصم از این گرفته ک جلوی خود ابجیم بهش گفته 

الاان تو روحیش حس میکنم تاثیر بد بزاره 

نمیخام فکرش مشغول بشه بالاخره تو سن حساسیم هس مطمنم تو ذهنشی سری فکرو خیاله 

خدا بگم چیکارش کنه ک بچه 12 ساله رو هوایی میکنه 

شما بودین چیکار میکردین 

باور کنید این خواهرم تا الان ک الانه دنبال عروسک باربیه 

اونوقت جلوش در مورد عشق و عاشقی حرف زدن 

شما بودین چیکار میکردین ک از ذهنش پاک شه

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

حرصمم از این میگیره میشینن تجزیه و تحلیل میکنن اونم جلوی ابجیم 

اینم رفته ی سری کارای احمقانه کرده 

مثلا هودیشو قیچی کرده 

با قیجی کفش پسر عموم رو پاره کرده 

و........ 

خیلی نگرانشم 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی خود آبجیت هم پسر عموت رو میخواد

نه نمیخوادش 

ولی ذهنش درگیر شده.... 

حس میکنم رفته تو حس و حال شوهر و اینا... 

الان کلاس هفتم آبجیت

دقیقا 😑😑😑😑

2738
همسایه ما ۱۳سالگی جمعه پیش عروسی کرد

😶😶😶😶

چی بگم والا 

فقط بیچاره دختره

نه نمیخوادش  ولی ذهنش درگیر شده....  حس میکنم رفته تو حس و حال شوهر و اینا...

اصلا دیگه جلوش هیچ صحبتی نکنید فعلا اسم فلانی رو نبرید ..زیاد باهاش وقت بزار. برو بیرون .صحبت کن از مدرسه اش درساش تا کم کم از ذهنش بپره ،آهنگ گوش میده نزار آهنگ احساسی گوش بده چون سنش کمه می‌ره تو فاز عاشقی ...آهنگ رقص بزار با هم برقصید.گهگاهی نفهمه گوشیش رو چک کن .شاید باهم در ارتباط باشند.

سن پسر عمو تون هم کمه 

پدرتون با عمو صحبت کنه که اونو از حال و هوا دربیاره

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

خب بشین با خواهرت حتی اگه صمیمی نیستی ، به خاطر خودش باهاش روک و پوست کنده صحبت کن

بگو نظرت راجع به اتفاقی که افتاده چیه

بزار هرچی که تو ذهنش میگذره و داره اذیتش میکنه رو بریزه بیرون

بعد راهنماییش کن

دلداریش بده

مثلا بگو پسرعمو عقل درست و حسابی نداره

یا مثلا موضوع رو براش خنده دار جلوه بده ، دوباره ماجرا رو یاداوری کنین و به شیرین عقلی پسرعمو دوتایی کلی بخندین که موضوع رو جدی نگیره

یا براش مثال بزن که مثلا فلانی زود وارد این مسایل شد و اینده ش خراب شد ،مبادا کسی بخواد اینده تو رو نابود کنه

با توجه به روحیاتش باید باهاش همراه بشی

و لازمه ش اینه که بشینی باهاش حرف بزنی

واول از همه از ذهنیاتش نسبت به این قضیه اگاه بشی

که بتونی درست راهنماییش کنی

2706