2737
2734
عنوان

اگه یه نفرو نشناسین و یهو بگه بیا بریم امریکا

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 72 پست
نه بهش میگم یه مدت باهم باشیم بشناسمت بعدمیرم

پسره خانوادش سرشناسن 

دوست پسر سابق یکی از دوستام بود ۴سال پیش

اما خب بعد ازینکه اینو‌گفت راجبش تحقیق کلی کردم

😂😂😂😂😂

یه فیلم روسی بودکه بر اساس وقعیت بود دختره با پسره آشنا شدبا هم قرار گذاشتن و رفتن دختره آمریکایی بود رفتن روسیه بعد تو آپارتمان با هم بودن یه شب دختره خوابید صبح بیدار شد دید پسره نیست دو روز خواب بود بعد اونم دختره رو برده بودن آپارتمان دیگه کلا پسره دختره رو فروخته بود به عنوان برده  جن.....سی   دیگه مکافاتهایی که کشید و بعد اونم با بد بختی فرار کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نه  من ی مدت عاشق مهاجرت بودم اینارو میدونم  خانوادش هم خانواده سرشناسین  اتفاق ...

عریزم با عقد شما سیتی زن نمیشه تا سیتی زن نشه نمیتونه شما رو ببره 

به اینکه خانواده سر شناسی هم هست توجه نکن 

الان اینقدر خوابم میاد که نگو 🤣 وگرنه کاملا شرح موضوع میدادم 

من دیگه نصف فامیلام اونجان تا ته قضیه رو میدونم حالا اگر اروپا بود یه چیزی  آمریکا یه چیز وحشت ...

میشه بگید؟ یکی دوتاشو سربسته طور که راحت باشین

چون من عاشق امریکام😂

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.
2731
پسره خانوادش سرشناسن  دوست پسر سابق یکی از دوستام بود ۴سال پیش اما خب بعد ازینکه اینو‌گفت راج ...

پس سوالا از ما چیه 

نگاه کن پسری که قصدش جدی باشه این طوری نمیگه 

بیا اونجا جدا شو مگه الکیه 

😤😤

2738
میشه بگید؟ یکی دوتاشو سربسته طور که راحت باشین چون من عاشق امریکام😂

جمله معروف ایرانیای اونجا اینه 

ما همه عاشق آمریکا بودیم حالا که اومدیم فهمیدیم اون چیزی که می‌خواستیم نیست حالا نه راه پس داریم نه راه پیش 

نه میتونیم برگردیم نه میتونی سختی های اونجا رو تحمل کنیم 

من انواع فامیل اونجا دارم از پزشک و مدیر شرکت تا راننده و ... 

میخوای بری تو غربت طلاق بگیری، کجا بری؟ حق طلاق بهت بده آره خب میخوای برو همه از خداشونه برن بستگی ...

من راستش نمیدونم 

من از تنهایی میترسم 

ینی حتی دروغ چرا تو تنهایی حال غذا درست کردن و حتی غذا خوردنم ندارم

2706