2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد اسم مهرسا چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1912 بازدید | 37 پست
خواهش میکنم نظر واقعی تون رو بگید .

نظر واقعیمو گفتم 

انقدر عاشق این اسم بودم که اسم دخترمو همین اسم  گذاشته بودم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره مشخصه. سخت نگیر. این اسمیه که خودت با کلی عشق و علاقه انتخابش کردی😍 و خیلی هم قشنگه. انشالله نا ...

ممنون😘

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

یوقت افسردگی بعد زایمان نگیری مثل خیلی ها قفل کنی رو اسم .خودت گذاشتی دیگ‌ .اسمش دلنشین .قدیم و جدید بودنش در حد پارسا هست .یعنی جفتشون یه قدمت دارن

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
فکر کنم پرنسا و پانیذا و پرند بهترن

بین مهرسا و درسا و پرنیا میخواستیم انتخاب کنیم .بعدش رو مهرسا با همسرم توافق کردیم .ولی الان من ته دلم یه جوریم .خودمم نمیدونم چرا

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2738
یوقت افسردگی بعد زایمان نگیری مثل خیلی ها قفل کنی رو اسم .خودت گذاشتی دیگ‌ .اسمش دلنشین .قدیم و جدید ...

دقیقا قفل کردم روش شدیییید .

یکی رو این خیلی حساس شدم یکی هم اینکه حس میکنم اشتباه کردم با این فاصله سنی بچه اووردم .فاصلش با پسرم ۲ سال و ده ماه هست . 

دائم به این دو تا مسئله فکر میکنم

من کلا “مهر” رو توی اسم دوس دارم قشنگه بنظرم:)

و اینکه اگ میدونی تغییرات روحی فکری اینابعداز زایمان ممکنه اذیتت کنه، بنظرم ی سر ب ی مشاور کاربلد بزن:)

شاید مفید باشه

باز نظر منه هرجور میدونی:) بچهاتم خدا حفظ کنه سعادتشونو ببینی:))

موفق باشی:-*

اسم تو شناسنامه اصلا مهم نيست . به نفر تو آشناهاي ما هست اسمش محمد بود تو شناسنامه . بهش از بچگي ميگفتن ميثم . شما هم از اين به بعد بچه تونو هر اسمي كه دلتون ميخواد صداش بزنيد . 

من کلا “مهر” رو توی اسم دوس دارم قشنگه بنظرم:) و اینکه اگ میدونی تغییرات روحی فکری اینابعداز زایمان ...

ممنون .

یه سره دارم به این فکر میکنم که فاصلشون کاش بیشتر بود .حالا یدونه دیگه بعدا بیارم؟؟نه برای چی بیارم .خرج گردنه بچه داری سخته.چن سال دیگه بزار بیارم‌ بچه هام تنهان .

خب تنها باشن ..

حالا اگه خواستم بیارم فاصلشون چه قدر باشه ؟؟

بعد سه سال بیارم یا بزارم ۴ یا ۵ سال دیگه .

.

.

.

همینجور به این چرت و پرتا مدام فکر میکنم .میدونم خیلی چیزای ساده و الکی ای هست ولی من درگیرشم .خل شدم

جدا از اینکه به هم میان اسم مهرسا چطوره

اولش گفتم عزیزم قشنگه . البته درسا هم خوبه راحتترم تلفظ میشه. فاصله سنی بچه هات عالیه . ممکنه الان سختت باشه ولی باهم دوستای خوبی میشن . 

خیلی تکراریه مهرسا  اسی

ببین تو دوست فامیل اشنا های ما کسی اسمش مهرسا نبوده .به خاطر تلفظش یکم پشیمون شدم حس میکنم سخته

2706