2726

فامیل خودم بود گستاخ و بی حیا هنوز هضمش واسم سنگینه حس بدی دارم چند بار خواستم به شوهرم بگم جلو خودمو گرفتم چرا این لاشیا با خودشون نمیگن این زن مردمه حرمت داره حالا چند ثانیه لمس چه دردیشون دعوا می‌کنه انشالله دستش بشکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا من همسر شما و اخلاقش رو نمیشناسم‌ولی خدایی نکرده من جای شما بودم حتما میگفتم ب همسرم...چون هرچقدرم عصبی بشه بازم حامی منه...چون شما این وسط هیچ تقصیری نداری 

در من کافریست که به هیچ کس ایمان ندارد

خانوما برخورد کنین، اینطوری دست و دلشون میترسه دیگه بقیه خانوما هم اذیت نمیکنن.

همون لحظه واکنش بدین بگین دستتو بکش! فاصله بگیرین.

آبروش میره؟ بره. روابط خراب میشه؟ بشه. همچین ادمی چرا لاپوشونی میکنین بخدا خودتون بدتر ضربه میبینین اونک حالشو کرد تو همون دو ثانیه شما میمونی و حس چندشش تا چند روز و ماه و سال‌.

به تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ ازین سایت میرم. دلیلشم خانوما فیس افاده ای حیوون گریز بی درک و منطق و سطح دغدغه در لول وای شوهرم مادرشوهرم جاریم دماغ عملیم.

و اینم بگم خدایی نکرده یک درصد اختلال بدین از راه آشنا و فامیل این قضیه ب گوش شوهرت رسیده...مطمئن باش خیلی بدتر از اون چیزی میشه ک فک میکنی و برتر حس میکنه خودتم مقصری

در من کافریست که به هیچ کس ایمان ندارد
نه تازه از خودمم کوچیکتره

شاید دستش خورده منظوری نداشته یه وقت به همسرتون نگید ها اگه دوباره تکرار کرد بعدا خودتون پیگیر باشید همچین گفتی دست زده الان خوندم دقیقتر که دستش به بازوتون خورده فکر کردم لمس ......کرده   راستش برای ما که عادیه این مسئله 

2706