2737
2734

من دوره های افسردگی و شفای کودک درون شرکت کردم افسردگی شدید داشتم الان خوب شدم اما یکسال میگذره و من چندباره تا مرز افسردگی میرم

دلیلشم گذشتس من تو زندگیم رفاه داشتم اما خیلی تنها بودم هم کودکی هم نوجوانی درواقع یا بلد نبودم دوست پیدا کنم یا ینفر ک بود و فاب بود بعد دبیرستان دیگ طرف هم نرفتیم 

حالا مسایلی ک باعث میشن تا مرز افسردگی برم اینه ک ببینم دوستم داره با یکی دیگ رفاقت میکنخ یا بیزون بره یا کلا جواب رد بشنوم از دوستم برا هرموضوعی 

اینا ب شذت روی روح روانم تاثیر داره 

ارتباطم با خانواده معمولی 

درواقع احساس تنهایی منو ب مرز افسردگی میبره 

عجب دغدغه ای داری خب قرار نیس کسی که باتودوست هس فقط باتو درارتباط باشه استعمار نمیکنی که طرفو یکم بیخیال باش هرکی برا خودش مسکلات خودشو داره یبارم جواب رد داد شاید واقعا حال خوبی نداشته یاموقعیتش نداشته باتوبیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام  دارو چی استفاده کردین تا حالا؟

اس سیتالوپرام نصف شش ماه دوز پاین البته اماا دارو برا وقتیه ک شدیده اگ متوسطه فقط با دوره رفتن و کتاب خوندن

مثلا کتاب هنر رندانه ب تخم گرفتن

2738

میدونی چی منو ب مرز افسردگی رسوند؟

این که برای بیماری دردناکم و افتضاحم دکترای ایرانو هرکدومو ده بار رفتمو اومدمو گفتن درمون نداره 

بسوز و بساز 

برای چیزی ک میتونی عوضش کنی افسردگی نگیر 

منم ب مرزش رسیدم اما نشدم 

میدونی چرا؟

مادربزرگم همیشه میگه تنها چیزی ک درمون نداره  و امیدی بش نیست مرگه 

میدونی چی منو ب مرز افسردگی رسوند؟ این که برای بیماری دردناکم و افتضاحم دکترای ایرانو هرکدومو ده با ...

الان خوبم اما قبلا این موردا مننو ب مرز میبزذ و در اینده میبره میدونم مسخرس 

اما خب همش ب گذشته برمیگزده ب دوستایی ک بازیم دادن و من چقد تنها بودم و دلم رفیق میخواست

حس میکنم  با من حال نکرده رفته با یکی دیگ بعد دلسرد نا امید متنفر حسهایی ک میاد یا فکر میکنم ...

خب عزیزم 

الان به شما میگم ،شما افسردگی نداری 🙂

ببخش که زود میگم اما مختصر رو‌مفید جواب میدم چون زمانش مناسب نیست 

احساسات تو از کمبود عزت نفس میاد که علائمش رو با  نشانه های افسردگی اشتباه میگیرن و به جای درمان صورت مسئله رو پاک میکنن 

شما سه راه رو باید بری 

یک : کتاب ده گام تا عزت نفس رو بگیر و حتما تمریناتش رو حل کن 

دو : شش ستون عزت نفس رو بخون 

سه : باید بخشش رو یاد بگیری و خشک رو از خودت دور کنی 

2706