2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نذاشتن شیر خشت بدیم

بیمارستان نمیزارن ما یواشکی دادیم بعدشیکم زردیش کم شد گذاشتن بیاریم خونه دیگه خونه ادامه دادیم.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2738
پس کجاست تختش رو نمیبینی چرخ داره پلاستیک شفافه  تاپیک گذاشتم راهکار بدی فازت چیه چی داری میگی ...

اسی چقدر عصبی هستی 

بچه ایی که زردی داره نباید اینقدر لباس تنش باشه گرم باشه چون زردیش میره بالا 

حالا متوجه شدی  چرا پرسیدم 

شب خوشش

دکتر تشخیص دادن چندساعت بمونه برا پسرمن ۷۲ساعت نوشته بود تاچهلم هم نرف بعد چهلم خودبحود برطزف شد ا ...

مرسی یکم خیالم راحت شد 

خودم هنوز اقدام نکردم تنبلی دارم میخوام درمان شم اول کامل

بچه عمم هستش خودش مرخص شد رفته خونه من موندم پیش نینی مون

نذاشتن شیر خشت بدیم

گرم نگه ندار.قطره بياي ناستر بده.خودت عرق كايني و عرق بيد بخور طبع شيرت سرد بشه.اند تند شير بده بهش ك ادرار كنه و زرديش دفع بشه چنتا پياز پوست بگير تو گهواره بذار واس زردي 

ببین گلم اصلی ترین راه رفع زردی اینه هی زیاد شیر بخوره و دفع داشته باشه زیاد با دفع کردن زردی رو هم از روده هاش دفع میکنه دکتر پسر من یه شربت نوشته بود تعداد دفع هاش زیاد شده بود بعدش خوب شد زردی پسرت هم کمه که بستری نکردن نگران نباش پسر من زردیش ۱۶ بود ۳ شب بیمارستان بستری شد دکترش گفت بدون بستری زردیش پایین نمیاد چون دستگاه های بیمارستان از این خونگی ها قوی تره خونگی ها ضعیف هستن واسه زردی های کم تازه اوردیم خونه بازم زردیش رفت بالا دستگاه خونه اوردیم

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
[QUOTE=262296577]حمومش کردم میخوام بذارم دستگاه دوباره[/QUOدقیق  وپشت سرهم بزار هی درنیار هی بز ...

ساعت دو بیدار شد چشم بندشو دراوردم شیر خشک دادم بهش جاشم دوبار عوض  کردم تا الان نخوابید بذارمش دستگاه

2706