2726
عنوان

طعم خیانت را چشیدم! چه زهر کشنده ای داره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1940 بازدید | 118 پست
منم ایقد زدمش الان کل بدنش کبوده یه مدت لنگ لنگون راه میرف چقدم ادم قوی میشه ت  دعوا.من ک خاستم ...

ولی یه چیزی بگم مردی ک خیانت می کنه حتی ارزش زدن هم نداره به قول قدیمی‌ها خدا خودش زدتش،😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا گاهی میرم اونم استقبال می‌کنه  ولی در رابطه با این موضوع برم محل کارش چی میشه مثلا ...

اون دختره از همکاراش یا اطراف محل کارشه؟

اگر مثلا محل کار برای خود همسرته یعنی برای کسی کار نمیکنه بیشتر بهش سر بزنی بگو دلت تنگ شده یا دخترت خواسته سعی کن از اون دختره عوضی دورش کنی شاید شوهرت بخودش اومد تو تین ماجرا اونم بازندست

2728

خدا بهت صبر بده تا بتونی خودتو بگیری . تا میتونی واسه خودت طلا بخر تا میتونی خودتو تامین کن . بعد ازش جدا شو . امیدوارم بهترینها برات اتفاق بیوفته تا این درد فراموش نشدنیو بتونی هضمش کنیو برات اینقدر درد نباشه😔💚

اگر زرنگ باشي ميتوني اموالشو از چنگش در بياري . اينجور مردها رو بايد ادب كرد . 

نه بابا خیلی زرنگه تازه ماشین خودمو میخاس ازم بگیره فکر کنم بخاطر این بوده که دستم از همه جا کوتاه بشه

اسی چقد تو مظلومی حتی ماشینتم سوار میشه بهت نمیده ماشینی ک مال خودته با پس انداز خودت خریدی... حالا ...

واقعا؟؟وای دارم حرص میخورم اسی چقدر ساده ای توووو داره از سادگیت سواستفاده میکنه مرتیکع آشغال چرا سکوت کردی چرا هیچی نمیگی چجوری ماشین خودتو به خودت نمیدهههه غلط میکنه عوضی 

یک چیری بگم؟خیلی قلم جذابی داری.عزیزم دنبال تامین مالی خودت باش.سعی کن کار پیدا کنی.کم کم بتونی بری.این زندکی که داری عذاب هر لحظه اس.به خاطر بچت فداکاری نکن که بعدها پشیمون شی.طلاق بگیر.فرصت خوشبخت شدن داری.لیاقتت بالاتر از این مرد خیانت کاره.انقدر برو بالا که دست یافتن بهت بشه آرزو واسش

ببخشيد ولي حقيرانه ترين و افتضاح ترين و چندش توين  مدل رو انتخاب كردي توي رفتارت كسي بابت اين اخلاقت نه كاپ مظلوميت ميده نه كارما بهش برميگرده اتفاقا با اين فرمون ميري جلو هر روز خودتو احمق ترنشون ميدي و به ظالم ها بيشتر رو ميدي ك تو سرت بزنن و در عوض ميدوني جذب كي ميشه؟ جذب همون زني ميشه ك غرور داره و مستقله و همه ارزوش دارن و از ترس اينكه از دستش نده يه قدم كج برنميداره ولي با اخلاقي ك تو پيش گرفتي ميگه اينكه هر كاري كنم باهاش بازم اويزونمه!!! 

عزيز دلم وقتي قلم به اين قوي داري لطفا بدون ترس از دست دادن بلند شو به روش بيار براش نامه بزار و براي هميشه تركش كن اين اشغال رو نه اين شوهر بشو هست نه پدر ! ترس هر اتفاقي از زجري ك الان ميكشي بدتر نيست 

ميدوني ته رفتاري ك پيش گرفتي ميشه همينكه فرد دوم باشي براش و مثل سطل بياد روت تخليه كنه و توام ك سكوت ميكني كلا همينطوري تا اخر عمر پيش ميري 

ولي اگر بريني به سر تا پاش نه با گريه و فلان بلكه با اقتدار و تركش كني و مستقل شي و هدفمند و كاري كني ك ديگه اگه خودشو كشت هم خبري ازت نتونه كسب كنه چنان به خودت برس و رهاش كن ك بفهمه فقط تو روياهاش ميتونه داشته باشتت ديگه ارزوش بشه نگاهش كني كاري كن ك قدرت غرور و استقلالت وجود هرزشو بتركونه و پيش خودش بگه عجب زني داشتم انقدر خفن بود به لحاط اجتماعي ؟ خودمو درگير اشغالا كردم حالا اين زن معلومه با اين دَك و پُز و غرور ي مرد خيلي خفن تر از منو ميخواد 

بايد اگر جلوت زارررررررررر زد اگر خودشو دار زد اگر يه عالمه أز رابطتون و خاطرات و حرفايي ك نقطه ضعفته استفاده كرد و تو وا ندادي ابن ميدون رو بُردي! پس ادعا نباش فقط ك با ي نقطه ضعف كاري كنه وا بدي جوري ازش دل بكن ك هيچ جوره مغلوبت نكنه 

اصولا مردا ميگن به ظاهرش نگاه نكن تو دلش ميميره براي من ! ميان روت يه حركت احساسي ميزنن ك خرت كنن و وا بدي اونجا تو زرنگ باش