2410
2553
عنوان

طعم خیانت را چشیدم! چه زهر کشنده ای داره!

| مشاهده متن کامل بحث + 1931 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان داری باهاش زندگی می کنی چطور ممکنه میتونی دوسش داشته باشی؟

اره دارم تحملش میکنم خودم نمیدونم دوس دارم یانه اصلا هیچی نمیدونم انگار مغزم از کار افتاده نمیدونم چیکار کنم بازندگیم اخه ب کسیم نمیشه گف نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم مادرمم اصلا درکم نمیکنه هیچکس درکم نمیکنه خودمو زدم ب نفهی الانم اینارو نوشتم یادشون افتادم اشکام ریخت کاش خدا منو میدید

2456

اسی ی چی بگم 

ب روش نیار ب جاش تا میتونی ب خودت برس از اون طرف محل ب شوهرت نده 

میدونی چی میگم 

ب. وش بیاری براش عادی میشه 

سعی کن ی چند وقت این  ویه رو در پیش بگیری ببین چی میشه 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 

اینو بدون اولین زن یا آخرین زنی نیستی‌که بهش خیانت شده

بع روش نیار چون بهونه میاره یا معذرت خواهی میکنه و ماهر تر‌میشه که متوجه نشی.. 

فقط اینقدر الکی خوب باش عذاب وجدان بگیره البته وجدان ندارن این کثیفا..

اشتباه نکن..

از لحاظ مالی خودتو بچتو تامین کن.. 

نزار حق‌بچت و‌خودتو بده به یه هرزه.. 

مَـن‌اَگـرکـافَـرو،بـی‌دینُ،خَرابَـم«بـِه‌تـو‌چـِه»!؟

فک میکنی اون دختر چی داره ک شوهرت جذبش شده 

هیچی فقط بلده ناز کنه با دست پیش میکشه با پا پس میزنه این باعث شده شوهرت ولعش زباد بشه برا ب دست اوردن طرف 

میخام ازت توام همینطوری باشی 

ولی زیاد اهمیتی ندی بهش 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
اسی ی چی بگم  ب روش نیار ب جاش تا میتونی ب خودت برس از اون طرف محل ب شوهرت نده  میدونی چ ...

ادم بد ذات چ ب روش بیاری یا نیاری از کارش خجالت  نمیکشه مطمئن باش کارش ادامه میده فقط ب روش بیاری زرنگ تر میشه که خودش راحت لو نده اینجورادما وجدان ندارن 

2714
استارت جان اگر به روش بیاری چیزی تو دستت نداری فوقش رمزش رو عوض می‌کنه پرروترهم میشه .تامیتونی از نظ ...

ا

انقد محافظه کاره که همه چی و از گوشیش پاک می کنه با اینکه رمز تو رمز داره مثلا سر شب گوشیش را چک کردم پیامهای خودم که این چند وقته بهش داده بودم را پاک کرده بود امیدوارم بتونم از گوشیش چیزی به دست بیارم و بعد هم تماااااام

ادم بد ذات چ ب روش بیاری یا نیاری از کارش خجالت  نمیکشه مطمئن باش کارش ادامه میده فقط ب روش بیا ...

بعضی از مردها ابروشون براشون مهم نیس اما همسر من خیلی حفظ آبرو می کنه یه مهندس میگن صد تا مهندس از بغلش میاد بیرون چطور اگر به روش بیارم و تهدیدش کنم می‌تونه بی تفاوت باشه و به کارش ادامه بده

اتفاقا منم مثل شما پیام دیدم تو گوشیش ولی  ب حد مرگ گرفتم زدمش بعد دو هفته کبودیا بدنش از بین نرفتن خودمو بدجور خالی کردم الان هی معذرت خواهی میکنه شوخی میکنه گوشی نمیگیره دستش ولی دیگه دلم ازش سیاه شده فقط بخاطر پسرم موندم ک اونم میدونه بهش بگو حداقل اینکه رابطشو قط کنه مطمئن باش تورو ول نمیکنا ب یکی دیگه بچسبه مردا واسه وقت گذرونی میرن با یکی دیگه هم صحبت میشن

بعضی از مردها ابروشون براشون مهم نیس اما همسر من خیلی حفظ آبرو می کنه یه مهندس میگن صد تا مهندس از ب ...

زندگیشو سیاه کن آبروشو نشونه بگیر به بدترین شکل ممکن 

اونجایی که فروغ فرخزاد میگه « نمیدانم چرا تحمل جمعیت را ندارم» باید بگم که ، من هم همینطور فروغ جان ،من هم همینطور.                                                                برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کنید نه به نبض او !                                                             
2706