2703
2553
عنوان

تو عقد چقد طلا خریدن براتون

1095 بازدید | 54 پست

الان تاپیک طلارو دیدم نوشته بود باید النگوهام تکمیل شه! 

بچه ها من تو عقدم یک ساله از اول تا الان فقط تو عقد یدونه انگشتر سبک دادن .بنظرتون کم کاری کردن؟

برا شما چی؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

در حد توان

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»
2714

بله برون نشون + کادوهایی ک از زمانی ک عاشقم شده بود گرفته بود و اورد توش طلاام بود 

عقد یه حلقه + یه دستبند 

اولین بار رفتم خونشون سکه 

عروس تماشا یه جفت گوشواره 

یه گوشواره ام برای یکی از مراسما یادم نیس چی بود فک کنم تولدم بود مامانش گرف 

سر عروسیم یه عقد اریایی بود یه سرویس برلیان دادن و یه سکه شاباش 

همین . 

Gunnen ب معنی خوشحالی بخاطر شادی کسی که دوسش داری ؛یعنی ی نفر رو اونقدر دوسش داشته باشی، اونقدر برات عزیز باشه که با خوشحالیش حال تو خوب بشه!☁️🤍

سالی ک من عقد کردم طلا گرمی ۱۸۰تومن بود 

نمیشه طلاهایی ‌ک واسم آوردن رو با الان مقایسه کنم 

بعدشم 

مگه مهمه؟

مثلا یکی دوتا النگو یکی ۶تا چ فرقی داره 

هیچوقت با طلا حال نکردم کاش همشو واسم شکلات تلخ میوردن 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

پارسال فروختم همشو شد ۱۱۰ تومن 

البته اونموقع که گرفت شوهرم گرمی ۱۳۰ بود یادش بخیر

در کشوری که افرادی بی سواد به ثروت های بی حساب رسیده اند، چه نیازی به آموختن است ؟

برا من هرچی بود الان نیست دیگه

گلم میخوای ببینی بقیه چی میگن وبا مقایسه اذیت شی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706