2410
2553
عنوان

رفیقم بهم خیانت کرد 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم ۱۸ سالمه

گلم من خودم هم ۲۲ سالمه ولی یک همچین کیسی رو مثل پوست خیار میندازم کنار 

چون اگه از تو خوشش میومد با رفیقت اوکی نمیشد گلم 

از قضا منم چس میکردم طرف بسوزه 

ارزش خودتو بدون 

گلم من خودم هم ۲۲ سالمه ولی یک همچین کیسی رو مثل پوست خیار میندازم کنار  چون اگه از تو خوشش می ...

عزیز دلم اما من واقعا دوسش دارم با ی خطش بلاکش کردم باز اومده با ی خط دیگه پیم داده میگه تو  رو خدا اذیتم نکن 😞 میگه من  تورو دوس داشتم و دارم میگه اون  من همیشع میدیدم  ولی عین خیالمم نبود میگه ی شب الکی ب ی بهانه اومد اینستا مخمو زد 😔 گفت بعد اون هر شب پیم میداد منم اولین بارم بود گولش خوردم وابستش شدم البته اینم بگم ی سری قبلا همش میگفته ختره رو میخواد ولی دیگه فهمیده واقعا دختره بد کاره هس و اینکه خانواده هاشونم راضی نبودن 

2456

پسری که می‌ره با یکی دیگه رو ول کن مگه آدم قحطه 

چرا انقد ارزش خودتونو میارین پایین یکم عزت نفس داشته باش دختر 

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟
پس با شما که دوست شد یکی دیکه اومد مخشو زد چی؟

نمیدونم اما اون گفت چون اولین بارم بوده واقعا وسوسه شدم زود وابسته شدم  

الانم هر روز ب ی بهانه میاد خونمون 😕😅 اروم ی چیزی میگه میره خیلیییییییی نگام میکنه خییلی زیاد اصلا جلو خانواده هامونم خودشو کنترل نمیکنه

😔میشه بگی چ اتفاقی واست افتاده ب صورت خلاصه

من پیام هایی که میذارم برات رو حذف میکنم الان هم داستانم رو خلاصه میگم و بعد حذفش میکنم، قبلا تاپیک زده بودم براش و تاپیک رو هم حذف کردم، پس زود بخونش که بعدش حذفش میکنم

2714
من فقط سعی میکنم باهاش رل نزنم همین ولی دوسش دارم  دورا دور

نمی‌دونم چی بگم حس میکنم سنت پایینه هرچیم بگیم گوش نمیدی ولی اینجور آدمی رو نگاشم نکن چ برسه اینکه دوسش داشته باشی .سخت هست ولی شدنیه

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟
خلاصه منم گوشی رو میدادم دوستم بعد میرفتم بگیرم گوشی رو میدیدم پیامهاشون رو حذف کردن و تعجب میکردم چ ...

😔😔اخییی واقعا ناراحت شدم دلم شکست 

گوشی نمیدادی بهش تو بار اول ک دیدی اینجوری داره پیش میره یا ولش میکردی یا  گوشی پیش خودت قایم  میکردی ب این نامرد نمیدادی اخه😔💔 چ خیانت بزرگی 

خوب بقیش چی شد عزیزم بگو 

2706