2726
عنوان

رفیقم بهم خیانت کرد 😞

841 بازدید | 72 پست

در چن سال پیش من از یه پسره ک خیلی باهم رفتار خانوادگی داشتیم خوشم میومد و اونم خیلی ازمن خوشش میومد و اینو خودش با زبون خودش ب چن نفر گفته بود ک ب گوشم رسید خلاصه من ی رفیق همکلاسی داشتم ک زیاد باهم صمیمی بودیم و اونم با همون پسره ی نسبتایی داشت ینی درواقعه اقوام بودن 

من ب رفیقم گفتم ک اونو دوس دارم و گفتم ب پسرع علاقه دارم  رفیقم هم با کسی دیگه بود و کسی دیگرو دوس داشت

و اما حقیقت روبگم ک من با اون پسره ک دوسش داشتم نبودم و حتی قبلش هم با هیییچکس نبودم  فقط همو دوس داشتیم اینو هم بگم عاشق پسره نبودم فقط بهش علاقه داشتم 

خلاصه بعد از چن وقت رفیقم رفت باهاش رل زد و از طریق دوستی و مجازی باهم بودن خیلی ناراحت شدم و ب رو خودم نیاوردم 😔💔

اون بازم با اون وجود میومد خونمون منو نگاه میکرد و گاهی باهام حرف میزد اما بیشتر وقتا سرش تو گوشی بود و با  رفیقم زیاد چت میکردن و زیاد وابسته رفیقم شده بود  اما با این وجود بازم ب من بیتوجهی نمیکرد 

منم هیچی نگفتم ولی واقعا دلم شکست خلاصه پسره با دختر بعد ی سال و خورده ای کات کردن و الان پسره اومده بهم گفته من دوست دارم ونمیدونم چی جوابش بدم میگه بخدا من قبل از اون دوست داشتم 

بهم گفت من اولین بارم بود  اومد مخم زد و اینو هم بگم اون پسره تاحالا با هیچکس چز اون دختره نبوده اینو میدونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سن ؟

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
قطعا زیر ۱۶ ساله.... چون خیلی بچه بچه حرف میزنه 😂👌🏻

اره😑🤣

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706