2410
2400
عنوان

رفیقم بهم خیانت کرد 😞

790 بازدید | 72 پست

در چن سال پیش من از یه پسره ک خیلی باهم رفتار خانوادگی داشتیم خوشم میومد و اونم خیلی ازمن خوشش میومد و اینو خودش با زبون خودش ب چن نفر گفته بود ک ب گوشم رسید خلاصه من ی رفیق همکلاسی داشتم ک زیاد باهم صمیمی بودیم و اونم با همون پسره ی نسبتایی داشت ینی درواقعه اقوام بودن 

من ب رفیقم گفتم ک اونو دوس دارم و گفتم ب پسرع علاقه دارم  رفیقم هم با کسی دیگه بود و کسی دیگرو دوس داشت

و اما حقیقت روبگم ک من با اون پسره ک دوسش داشتم نبودم و حتی قبلش هم با هیییچکس نبودم  فقط همو دوس داشتیم اینو هم بگم عاشق پسره نبودم فقط بهش علاقه داشتم 

خلاصه بعد از چن وقت رفیقم رفت باهاش رل زد و از طریق دوستی و مجازی باهم بودن خیلی ناراحت شدم و ب رو خودم نیاوردم 😔💔

اون بازم با اون وجود میومد خونمون منو نگاه میکرد و گاهی باهام حرف میزد اما بیشتر وقتا سرش تو گوشی بود و با  رفیقم زیاد چت میکردن و زیاد وابسته رفیقم شده بود  اما با این وجود بازم ب من بیتوجهی نمیکرد 

منم هیچی نگفتم ولی واقعا دلم شکست خلاصه پسره با دختر بعد ی سال و خورده ای کات کردن و الان پسره اومده بهم گفته من دوست دارم ونمیدونم چی جوابش بدم میگه بخدا من قبل از اون دوست داشتم 

بهم گفت من اولین بارم بود  اومد مخم زد و اینو هم بگم اون پسره تاحالا با هیچکس چز اون دختره نبوده اینو میدونم 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2413

سن ؟

میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین 🥺که به حاجتم برسم این حاجت ۸ ساله دارم💔 ازجونم عزیزتره   " هرجا دلت گرفت منو تگ کن🫂💜"                                                                                                    ( خدای ِ🌈)                                                                                                                                                                    
2405
قطعا زیر ۱۶ ساله.... چون خیلی بچه بچه حرف میزنه 😂👌🏻

اره😑🤣

میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین 🥺که به حاجتم برسم این حاجت ۸ ساله دارم💔 ازجونم عزیزتره   " هرجا دلت گرفت منو تگ کن🫂💜"                                                                                                    ( خدای ِ🌈)                                                                                                                                                                    
نه گلم ۱۸ سالمه

گلم من خودم هم ۲۲ سالمه ولی یک همچین کیسی رو مثل پوست خیار میندازم کنار 

چون اگه از تو خوشش میومد با رفیقت اوکی نمیشد گلم 

از قضا منم چس میکردم طرف بسوزه 

ارزش خودتو بدون 

گلم من خودم هم ۲۲ سالمه ولی یک همچین کیسی رو مثل پوست خیار میندازم کنار  چون اگه از تو خوشش می ...

عزیز دلم اما من واقعا دوسش دارم با ی خطش بلاکش کردم باز اومده با ی خط دیگه پیم داده میگه تو  رو خدا اذیتم نکن 😞 میگه من  تورو دوس داشتم و دارم میگه اون  من همیشع میدیدم  ولی عین خیالمم نبود میگه ی شب الکی ب ی بهانه اومد اینستا مخمو زد 😔 گفت بعد اون هر شب پیم میداد منم اولین بارم بود گولش خوردم وابستش شدم البته اینم بگم ی سری قبلا همش میگفته ختره رو میخواد ولی دیگه فهمیده واقعا دختره بد کاره هس و اینکه خانواده هاشونم راضی نبودن 

2392