2410
2553

گوشی جدید خریدم اولا که کلا پشیمونم تو این اوضاع چرا ۷۵۰۰ الکی واسه گوشی هزینه کردم بعدشم من اول میخواستم نوت ۱۰ پرو بخرم که همه جا خونده بودم خوبه ولی امروز فروشنده گولم زد نوت ۱۱ پرو گرفتم ولی اصلا دوربینش خوب نیست یعنی با اینکه جدیدتره ولی همه جا نوشته دوربین ۱۰ پرو بهتره.خیلیا هم گفتن مشکل آنتن پریدن و مشکل برقراری تماس داره.حالا من چیکار کنم؟آکبند هم بود خودم بازش کردم ولی هنوز فعالسازیشو انجام ندادم به نظرتون برام عوض میکنن با اون یکی مدل؟یه تومنم ارزونتر بود اون منه احمق اینو خریدم.

خیلی ندادی که هفت تومن ارزش حرص ندارع 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگ اشناس عوض میکنه دوم اینکه کلا اشتبا کردی شیامی خریدی من خودم ک پشیمونم میگم کاش سامسونگ میخریدم 

حالا هم ناراحت نباش

عمیقا دلم پر میزند برای زمانی که از مدرسه می امدم و از سرما به گرمای بخاری پناه میبردم؛ بوی عطر ناهاری که قابلمه داغش روی بخاری بمن چشمک میزد را هنوز میتوانم حس کنم! دلم برای تمام وقت هایی که مشق هایم را جلوی تلوزیون ۱۴ اینچ که عمو پورنگ و امیر محمد را نشان میداد مینوشتم تنگ شده! هنوز شعر هایی که باهم میخواندند را حفظم.. برای تمام کارتون های زمان کودکی برای خرس های مهربان برای پتی پستچی برای هایدی برای.. اگر میدانستم بزرگ شدن سراسر رنج است برای  زودتر تمام شدن دوران کودکی ام لحظه شماری نمیکردم؛ من دلم برای ظهر های تابستان که صدای لی لی بازی کردن و هفت سنگمان کل کوچه را پر میکرد تنگ شده؛ برای خانه مادربزرگ برای فرش های گلی  برای مهمانی های ساده و پر مهر فامیل و برای تمام صفای و لذت هایی که دیگر نیست...دلم برای قدیم تر ها تنگ شده و هراسم از این است که مبادا روزی دلم برای این روزهایم تنگ شود💔
خیلی ندادی که هفت تومن ارزش حرص ندارع 

میدونم ولی من دوربینش برام مهم بود چون خیلی از دخترم عکس و فیلم میگیرم که یادگاری بمونه ولی الان که پول بیشتر دادمو گوشی با دوربین بدتر گرفتم ناراحتم

2714
میدونم ولی من دوربینش برام مهم بود چون خیلی از دخترم عکس و فیلم میگیرم که یادگاری بمونه ولی الان که ...

عزیزم مث من شدی دقیقا عیب نداره شده دیگه منم نیتم همین بود ... ببین گوشی پوکو ایکس تری هم کیفیت دوربینش خوبه ولی کلا گوشی شانسیه

تمام دین من استوار ماندن و به هر بادی به باد نرفتن است
میدونم ولی من دوربینش برام مهم بود چون خیلی از دخترم عکس و فیلم میگیرم که یادگاری بمونه ولی الان که ...

عزیزم اشکال ندارع من اون ماه داشتم با تلفن حرف میزدم گوشیمو زدن رفتم یکی خریدم هنگی‌ هست .چیکار میشه کرد .ایشالع پول دستت میاد این گوشی رو میدی دخترت سال بعد براخودت یه عالی میخری 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
گوشی خودم نوت ۸ بود آب خورد خراب شد دو جا بردیم درست نشد امروز یه جا بردیم درست شد ۱۵۰۰ هم هزینه تعم ...

عوض نکرد همین جوری بزار بمونه دو ماه دیگه گرونتر میشه ضرر نمیکنی هیچی ارزون نمیشه

تمام دین من استوار ماندن و به هر بادی به باد نرفتن است
عوض می کنن ولی 700ش رادبرمی دارن ولی اک نیست ولی اگر اشنا پیدا کنی ببینه پشتش وا نشده یاصدمه ای ندید ...

خود فروشنده می‌دونه که امروز خریدم فردا ببرم عوض کنه یعنی قبول نمیکنه؟بدبختی اینه مغازه عمده فروشیم بود قبول کرد تک بهم بده 

گوشی خودم نوت ۸ بود آب خورد خراب شد دو جا بردیم درست نشد امروز یه جا بردیم درست شد ۱۵۰۰ هم هزینه تعم ...

دزد سقف مغازه شوهرم را سوراخ کرد وتمام گوشی هاشو برد درسته گرفتنش ولی تو زندان مرد وگوشی ها بعد از چند سال از شهرهای مختلف پیدا شد وما دوباره سرپاشدیم وپیشرفت کردیم

2706