2733
2734
عنوان

چجوری این اخلاق روازخودم دورکنم؟

232 بازدید | 22 پست

با یه پسری یه مدت رفیقم ،تو یه گروهی ادمینه با خیلی از دخترا حرف میزنه حسم میگه پیوی یکی دو نفرشونم پلاسه ک ب گفته خودش آبجیشن 

من یه اخلاقی دارم ک حسودم و داعما تو گپ میرم چکش میکنم ببینم با دخترا چجوری چت میده دست خودم نیس عادت کردم ولی واقعا اذیتم🤦🏼‍♀️مخصوصا وقتی میبینم باهمشون بگوبخند میکنه 

از وقتیم ک بهم ابراز علاقه کرده بدتر شدم وقتی میبینم با دختری حرف میزنه بهم میریزم من دلم کسی رو میخواست که فقط با من بگوبخند کنه و از هرگپی هس لف بده برای همون قبول نکردم رلش بشم گفتم همون رفیق بمونیم الانم ک رفیقیم بازم حساسم و چکش میکنم 

جز اینجا جایی رو نداشتم حرفامو بزنم تا خالی شم بنظرتون چیکار کنم ک این رفتار رو از خودم دورکنم؟ راه چاره چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بااین گوهری که پیدا کردی عزیزجان، اون پسره رو باید اول دور کنی، بعد این اخلاقو دور کردن اون خیلی مه ...

اره خیلی لاشیه امروز تو گپ فهمیدم پیویه دو نفر پلاسه ب روش نیاوردم خیلی دختربازه

بنظرت چجوری اونو از خودم‌دور کنم؟ منظورم اینه خدافظی کنم؟ دلیل خواست چی بگمش؟

لف بده خودتو راحت کن با اونم صحبت نکن  این علاقه های ک تو گپ به وجود میاد به صد نفر همزمان ابر ...

آره لف دادم بخدا راحت شدم 

ولی همش دلشوره دارم ک مبادا الان باز داره با همه دخترا خوش بش میکنه در نبودم🥺

2738
اره خیلی لاشیه امروز تو گپ فهمیدم پیویه دو نفر پلاسه ب روش نیاوردم خیلی دختربازه بنظرت چجوری اونو ا ...

تنها کاریکه باید بکنی قطع ارتباطه، و واقعا لازم نیست توضیح بدی

توضیح برای کسیه که آدم درستیه، نه این آدم

فقط قطع کن و از همه جا بلاک، تا نتونه دوباره ارتباط برقرار کنه

تنها کاریکه باید بکنی قطع ارتباطه، و واقعا لازم نیست توضیح بدی توضیح برای کسیه که آدم درستیه، نه ای ...

درست میگی بخدا از وقتی که حساس شدمو چکش میکنم‌خیلی اذیتم... 

تصمیم داشتم یه مدت نباشم بعد بیام بگمش مبخوام دلیت بزنم و دلیت بزنمو برای همیشه برم 

اومده بهم میگه من فقط تو رو دوست دارم و عاشق خودتم بعد اونور تو گپ با دخترا لاس میزنه😐 

تازه یه دختره بود ب قول خودش آبجی مجازی باهاش دعوام شده بود ب پسره گفته بودم دیگه آبجیشو محل نزاره اونم گف چشم چند بارم قول داد ولی امروز یهو تو گپ اومدم دیدم‌ روش ریپ زده نوشته سلام آبجی گلم😑 اصلا برای حرفام ارزش قاعل نیس وقتایی ک من نیستم هر غلطی دلش خواست میکنه دیگه خسته شدم از چشمم افتاده خیلی لاشیع میخوام حذفش کنم

آره لف دادم بخدا راحت شدم  ولی همش دلشوره دارم ک مبادا الان باز داره با همه دخترا خوش بش میکنه ...

وقتی تصمیم گرفتی باهاش رل نزنی پس نگران نباش 

اگر واقعا دوست داشت با بقیه گرم نمیگرفت پس برات مهم نباشه 

وقتی تصمیم گرفتی باهاش رل نزنی پس نگران نباش  اگر واقعا دوست داشت با بقیه گرم نمیگرفت پس برات ...

میخوام دلیت بزنمو برم 

کصافت خیلی لاشی و آب زیرکاره بارها میخواستم برم هعی مظلوم بازی در میاورد تو بری من نمیتونم من‌میمیرم خواهشا نرو فلان... نزاشت برم 

فقط دلم میخاد یه بار دیگه ابراز کنه همین حرفتو میگمش میگم اگه دوسم داشتی با بقیه گرم نمیگرفتی پس برو با همونا بعدشم دلیت بزنم

هر چه زودتر خودت رو بکش بیرون با خودت هم روراست باش یوقت احساساتی تصمیم نگیری، این ادم بدردت نمیخوره، هیچ اجی داداشی هم وجود نداره ، این ادم درست بشوووووو نیست خودتو درگیرش نکن

اره خیلی لاشیه امروز تو گپ فهمیدم پیویه دو نفر پلاسه ب روش نیاوردم خیلی دختربازه بنظرت چجوری اونو ا ...

با جفتک

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
2706