2733
2734
عنوان

با حسادت خواهرشوهرم چیکار کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 39 پست
خوب اینجور که میگی دیگه بهشون اهمیتی نده  زیاد توضیح دادن نشانه ضعف هست  بهشون هر جا هست ...

اصلا داداشم اینارو ندیدم این چهارساله ولی طرف شوهرم هی میان خونمون بارها بی محلی کردم ولی اونا بدترشدن بیشتر اومدن چون شوهرم طرف اونارو میگیره وبخاطرم حتی یکبارم نشده یروز باهاشون قهر باشه خیلی حالم بده احساس تنهایی میکنم تو زندگیم

بخدا قسم خواهر تامجرد بودم همیشه کوچیکی شونومیکردم همینکه متاهل شدم هفته اول ازدواجم یه بلاهایی سرم ...

شوهرت بدتر از شوهر من زیادی از حد به خانوادش وابسته هست بین خانواده خودش وزندگیش حد و مرز تعیین نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا بابت نداشتن خواهر شوهر شکر

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹
2728
شوهرت بدتر از شوهر من زیادی از حد به خانوادش وابسته هست بین خانواده خودش وزندگیش حد و مرز تعیین نکرد ...

انگار بچه است نمیتونه  حتی یروز ازشون دور شه وبی مسئولیته اگه برااونا باشه جونشم میده اما برامنو بچم‌نه 

اصلا داداشم اینارو ندیدم این چهارساله ولی طرف شوهرم هی میان خونمون بارها بی محلی کردم ولی اونا بدترش ...

اونا میخوان خستت کنن حتما میگن خونه پسرمون هست تا حرصتو دربیارن خسته بشی ..هروقت خانوادش میخوان بیان برو بیرون از خونه الکی برنامه باشگاه بزار واسه خودت که مجبور نباشی خونه بمونی ..شوهرت هم هر چی گفت بگو خودت دعوت کردی خودت پذیرایی کن اونا واسه تو اومدن نه من

اونا میخوان خستت کنن حتما میگن خونه پسرمون هست تا حرصتو دربیارن خسته بشی ..هروقت خانوادش میخوان بیان ...

عزیزم‌بچه کوچیک دارم مامانمم ازم دوره هیچکسو اینجا ندارم که بچمو بزارم پیشش برم کلاس یا باشگاه وهمیشه هم یهویی میان باشوهرم میان 

2738
عزیزم‌بچه کوچیک دارم مامانمم ازم دوره هیچکسو اینجا ندارم که بچمو بزارم پیشش برم کلاس یا باشگاه وهمیش ...

بچه کوچیک داری شوهرت اینجور آزار داره عجب آدمیه خوب چرا؟

بچه کوچیک داری شوهرت اینجور آزار داره عجب آدمیه خوب چرا؟

خانوادش اینجورین پیش من از شوهرم میگن ومیگن بهت چی گفته پیش اونم میگن زنت اینجوری گفته اوایل باور میکردم ولی الان تامیگن شوهرت اینجوری گفته میگم الان اومد بهش میگم میان ب غلط کردن ولی بازم حالمو بدمیکنن وکلا نسبت ب شوهرم بی اعتماد شدم وبخدا قسم تمام طایفشون ازم حتی یه بدی ندیدن وهرجا ک میرم میگن چطور تحمل میکنی همه طرفا خودشون میدونن که  همه کاری میکنن دخالت دعوا وبیشتر اقوام‌نزدیکشون بارها بهشون گفته با من کاری نداشته باشن یا ازمن تعریف میکنن بدشون میاد بدترمیشه وکاری میکن اون  طرف براهمیشه باما قط ارتباط کنه......