2737
2739
عنوان

برادر شوهر

444 بازدید | 15 پست

بچها من تولد همه رو یادمه سعی میکنم ی جشن کوچیک بگیرم و یه هدیه بدم    تول  خواهر شوهرم تو دی ماهه اخراش تو فکر جشن برا اون بودم یادم افتاد تولد برادرشوهرمم تو دی ماهه به تظرتون  کار اشتباهیه ی هدیه  کوچیک برا برادرشوهرمم بخرم 

تولر برادرشوهر کوچیکترم نمیدونستم اوناهم جشن گرفته بودن منو خبر نکردن حالا برا این برادر شوهرم گفتم بگیرم ولی نمیدونم برخوردشون باهام چجوری باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال بابا 

با این کارها فقط باعث میشه فکر کنن واسه کی چیکار کرد واسه کی نکرد

پس فردا هم بگن ولخرج هست که به هیچ کجا نمیرسه

قدرشناسی در کار نیست از الان در جریان باش 

2728

بنظرم نمیخواد هروقت دعوتت کردن هدیه بگیر 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

اسی جان اگه میخوای پیش خونواده شوهرت عزیز باشی چاره ش خودشیرینی نیست، خود شیرینی فقط ارزشتو میاره پایین

خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره، غیر ممکن زندگی ما رو ممکن کن  
2706