2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب خوش عزیزم موفق باشی و الهی همیشه ایام بکامت باشه😍😘😘

تندرست و سلامت باسی عزبزم شب بخیر 💙

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2731
بعضیاشون پریود هم میشن😅

واقعا چ شب زیبایی بود  شبتون بخیر دوستان منم تگ کنید 

لطفاً درخواست دوستی ندید،، اگه جواب تاپیکاتونو میدم بدونید از رو خیر خواهیه دیگه هر جور دوست دارید قضاوت کنید من اصراری ندارم ، شنونده باید عاقل باشه، برام دعا کنید مشکلم حل بشه
لنتی🤣🤣🤣من گاها ک فکر میکنم میگم اگهریود بشن باید کیسه فریزر ببندن؟

حالا چرا کیسه فریزر😅

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2738
@نی_نی_یار_شب     @نی_نی_یار_شب     نی نی یار بی زحمت عکس دوستمونو حذف میکن ...

زیر عکس منو تگ کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
لنتی🤣🤣🤣من گاها ک فکر میکنم میگم اگهریود بشن باید کیسه فریزر ببندن؟

ووووییی استغفرالله ولی جدی راست میگی چقد دیدنی میشدن🤣🤣🤣🤣

لطفاً درخواست دوستی ندید،، اگه جواب تاپیکاتونو میدم بدونید از رو خیر خواهیه دیگه هر جور دوست دارید قضاوت کنید من اصراری ندارم ، شنونده باید عاقل باشه، برام دعا کنید مشکلم حل بشه
فک کن نزدیکشون بشی میگه برو عقب لنتی الان کیسه خونم میترکه🤣🤣🤣

وای از دست تو🤣🤣🤣🤣 

من دیگه جدی لفتم شب بخیر 

2706