2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا با یه نصفه عکس من و تو چیکار میخواد بکنه بدبخت 😅😅استرس نده ب خودت

خوب شد تمام رخ ندادم ن جدی اسی من فکر کردم همه دختریم یعنی همه کاربر انلاین دخترن و گرنه نمیدادم اخه مردا اینجا چیکار میکنن همه جا هستن پع😬😐😐😐😠😤

لطفاً درخواست دوستی ندید،، اگه جواب تاپیکاتونو میدم بدونید از رو خیر خواهیه دیگه هر جور دوست دارید قضاوت کنید من اصراری ندارم ، شنونده باید عاقل باشه، برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2728
خوب شد دوباره عکس نفرستادی 

😂😂😂😂😂 

لطفاً درخواست دوستی ندید،، اگه جواب تاپیکاتونو میدم بدونید از رو خیر خواهیه دیگه هر جور دوست دارید قضاوت کنید من اصراری ندارم ، شنونده باید عاقل باشه، برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2738
خوب شد تمام رخ ندادم ن جدی اسی من فکر کردم همه دختریم یعنی همه کاربر انلاین دخترن و گرنه نمیدادم اخه ...

منم همین فکرو کردم 

بیخیال مهم نیست😁

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
چرا من نرفتم هنوز؟

چون راه برگشتی نداری😂😂😂

انقد جذابین من دلم نمیاد برم 😂 

نه برو دیگه تموم شد😂😂😂

مردا دارن شبیخون میزنن بهمون😂

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2706