2726
عنوان

عکس جهیزیه👇تو کابینتی📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 450762 بازدید | 1818 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هنوز عقدم ولی انقد سختی کشیدیم برا خونه ک پول عروسیم نداریم چ برسه سرویس طلا🤣🤣حلقه هامو فردا میزار ...

عزیزم اول اینکه برات آرزوی خوشبختی دارم دوم از چشم بد وحسود ب دور باشید .سوم عروسی ی شبه میگذره ناراحت نباش اصل کار خونه است ک شما داری جهازتم عالیه نهایت سال بعد اوضاع بهتر شد ی سالگرد ازواج مفصل بگیر .از من بپرس ک بعد از ۲۵سال زندگی مشترک خونه از خودم  ندارم .طلا وجشن رو بعدا هم میتونی بگیری خدا زیر همین سقف هرچی ب خیر وسلاحته بهت بده بجز غم خیلی از تاپیکت خوشم اومد پیشاپیش عروسیتم مبارک زود برو ی صدقه بده 

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
عزیزم اول اینکه برات آرزوی خوشبختی دارم دوم از چشم بد وحسود ب دور باشید .سوم عروسی ی شبه میگذره نارا ...

مرسی عزیزدلمممم😘😘😘اره خداروشکر میکنم انشالا هر کی خونه نداره زودی خونه دار بشه خودمم عروسی زیاد برام مهم نیست چون جشن عقد داشتم لباس عروس تن کردم ممنونم قشنگم❤️🫂🙏

اینا جنسشون چیه اسی؟

سرویس دم دستیته؟

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
مرسی عزیزدلمممم😘😘😘اره خداروشکر میکنم انشالا هر کی خونه نداره زودی خونه دار بشه خودمم عروسی زیاد ب ...

خب خدا روشکر لباس عقدم ک پوشیدی بعدها میتونی سالگرد ازدواجت رو جشن مفصل تو خونه ی خودت بگیری .الهی خوشبخت ترین باشی برای منم دعا کن این آخر عمری بتونم خونه بخرم عروس خانوم😘😙

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم

اسی مبارکه 

آقا یکی بمن بگه توی قفسه های کابینت چیزی پهن کنیم بهتره یا پهن نکنیم؟؟

شیردوش برقی اونت اصل مدل SCF395/11 کاملا سالم و در حد نو، فقط نیاز به شیشه شیر اونت داره، خیلی کم استفاده شده ۳ میلیون تومن و آغوشی سه کاره چیکوی اصل، خیلی کم استفاده شده، در حد نو، ۴۰۰ هزار تومن
هنوز عقدم ولی انقد سختی کشیدیم برا خونه ک پول عروسیم نداریم چ برسه سرویس طلا🤣🤣حلقه هامو فردا میزار ...

تو ک جشن عقد که گرفتی

جهازتم زیباست

اصل اینه خونه خریدید ک عاقلترین کاره

مبارکت باشه

چنان خدا کمکتون کنه ک ندونید از کجا اومده

اصل دوستی و رفاقت بین خودتو و همسرته

مرسی عزیزدلمممم😘😘😘اره خداروشکر میکنم انشالا هر کی خونه نداره زودی خونه دار بشه خودمم عروسی زیاد ب ...

وای خدا بهت صبر بده تو تاالان داری جواب میدی واقعا خسته نباشی من ساعت یک نیم دیگه خوابیدم تازه برا دخترم بیدار شدم بهش شیر دادم حتی تو دادگاه انقد سوال نمیکنن خدا بهت صبر بده

مهربان باش  شاید فردایی نباشد
بسیار زیبا الان سیل صلوات ها ، دعای کمیل ، سوره بقره 😂😂😂 و ی عده  از بدبختی ، نداری ، این ...

وای حق🤣🤣🤣

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
اسی برای لیوان و استکانهات قشنگ چندتا راف بگقر برار ک از فضای کابینت بیشتر استفاده بکنی  بعضی ...

اره میخرم براش فعلا برا اینکه نما داشته باشه  بیان ببینن جهازمو اینجوری چیدم خونه از خودمونه عکس کامل دادم ک از اشپزخونه

2706