2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلیا با وام و قرض هم میرن چون میدونن بعدش تو یکسال هرچی خرج کردن در میاد

خوش به حالتون کسی رو دارید سالی صد میلیون ازش قرض بگیرید.اونم ۵سال مداوم.بعدشم یک میلیارد هزینه مطبم بهتون بدن.اونوقت بشینید منتظر بیماری که جرات کنه بره پیش دندانپزشک تازه کار وبتونید حداقل دو سه میلیارد قرض تحصیل و مطب وتجهیزات رو بدی.

خوش به حالتون کسی رو دارید سالی صد میلیون ازش قرض بگیرید.اونم ۵سال مداوم.بعدشم یک میلیارد هزینه مطبم ...

عزیزم من در مورد خودم حرف نزدم که انقدر راحت قضاوت میکنید و طعنه میزنید. نوشتم خیلیا. اینجور که شما میگید پس باید همه صندلی های دندون و دارو پزشکی آزاد و بین الملل خالی بمونن و کسی نره

2738
خیلیا با وام و قرض هم میرن چون میدونن بعدش تو یکسال هرچی خرج کردن در میاد

همه با این رویا میان تو این رشته تهش می‌بینن طبل توخالی بوده

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.
همچینم طبل تو خالی نیستا. من دختر خاله ام پارسال مطب زد الان سر یکسال مکانش رو برد یه جای عالی

ما که پروانه مطبم بهمون نمیدن باید درصدی تودرمانگاه و مطب بقیه کار کنیم مگه شهرای کوچیک

لطفا درخواست دوستی ندید به جز شما دوستهای عزیز😁.
من بهشتی میخوندم سال ۹۲ ۹۳ اینا روزانه تا ۲۰۰ قبول میشد بین‌المللا حداکثر ۴۰۰ اینا بودن الان ظرفیتا ...

وای دندونپزشکید؟😍😍😍 من بس که با ذوق برا شوهرم از دندونپزشکی گفتم میگه بخون برو آزاد یا بین الملل

2706