2726

چه دعایی خونده؟؟

چیکار کرده؟

❌️مهم نیس اینجا چی می نویسم چون تو اشتباه برداشت میکنی:  پس پاک میکنم   تک فرزندی:اگه میخواید بچه تون تک فرزند باشه حتما این تاپیک رو بخونید https://www.ninisite.com/discussion/topic/9721764/%d8%a7%d8%b2-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%db%8c%da%a9-%d9%86%d9%88%d8%b9-%d9%81%d8%b1%d8%b2%d9%86%d8%af%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%da%af%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%85%db%8c%da%a9%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%b4%d9%86%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1%d8%af%d9%87%d8%a7-%d8%b1%d8%a7-%d9%84%d8%b7%d9%81%d8%a7-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d8%afبرا خوشبختیم صلوات مهمونم میکنی؟!اززوها دارم دارم دعام کن❤سختی زیادی کشیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با تلاش دیدم ولی نع با دعا:/

خب خدتون حسابکنید ینفر بچگی درس خوندع شاغل شدع تحصیل کردع هس را ی نفر پولدار میاد میگیرع یا ی نفری ک بچگی خوردع خوابیدع الانم هچ کاری ا دستش برنمیاد:////

استارتر با تونیسما کلی مگم:/

تا آخر عمر تو یادمونی دختر!💜مریم میرزاخانی💜
با تلاش دیدم ولی نع با دعا:/ خب خدتون حسابکنید ینفر بچگی درس خوندع شاغل شدع تحصیل کردع هس را ...

بستگی به شانست داره تو این‌ مورد ، بعضیا خصوصیات خاصی ندارن بهترین شوهر گیرشون میاد یا بهترین زن دیدم‌ که میگم  بعلهههههه به شغل و تلاش و ... نیس در این مورد البته

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
من شنیدم نماز خیلی مهمه تو ازدواج

نماز که اونی که مسلمونه که واجبه بخونه 

ولی دیدم نماز خونم نیستن تاجایی که میدونم ولی از خیلیا جلوترن تو زندگیشون

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
بستگی به شانست داره تو این‌ مورد ، بعضیا خصوصیات خاصی ندارن بهترین شوهر گیرشون میاد یا بهترین زن دید ...

ارع اونم هس الان داییع من درامد میلیاردی دارع و زنش خانع دارع ،زنش مخورع مخوابع ،بدون داییم مسافرت مکنع دس ب سیاع سفید نمزنع داییم از صب هفت تا دوازدع شب کارمکنع ، عاشقع زنشم هس :/

تا آخر عمر تو یادمونی دختر!💜مریم میرزاخانی💜
ارع اونم هس الان داییع من درامد میلیاردی دارع و زنش خانع دارع ،زنش مخورع مخوابع ،بدون داییم مسافرت م ...

ای قربون دهنت واقعا👏👏

ارع اونم هس الان داییع من درامد میلیاردی دارع و زنش خانع دارع ،زنش مخورع مخوابع ،بدون داییم مسافرت م ...

شغل داییت چیه مگه

❌️مهم نیس اینجا چی می نویسم چون تو اشتباه برداشت میکنی:  پس پاک میکنم   تک فرزندی:اگه میخواید بچه تون تک فرزند باشه حتما این تاپیک رو بخونید https://www.ninisite.com/discussion/topic/9721764/%d8%a7%d8%b2-%d8%b2%d8%a8%d8%a7%d9%86-%db%8c%da%a9-%d9%86%d9%88%d8%b9-%d9%81%d8%b1%d8%b2%d9%86%d8%af%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-%da%af%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%85%db%8c%da%a9%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%b4%d9%86%d9%88%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1%d8%af%d9%87%d8%a7-%d8%b1%d8%a7-%d9%84%d8%b7%d9%81%d8%a7-%d8%a8%db%8c%d8%a7%db%8c%d8%afبرا خوشبختیم صلوات مهمونم میکنی؟!اززوها دارم دارم دعام کن❤سختی زیادی کشیدم

بله عزیزم من خودم مجردبودم نمازاول وقت میخوندم درموردازدواجم هرچی خاستم به لطفه خدا همون شد،ازخداخاستم خونمونوعوض کردیم یه خواستگارخوب که خانوادش منوخیلی دوست داشته باشن وسرافرازم کنن بیاد ومادرشوهرم منودید واسه پسرش وکلی خوش ذوق ومهربون بودوکله خانوادش خیلی ذوق داشتن وخیلی ازم خوششون اومدواصرارکردن،ازجاری خوشم نمیومد گفتم خدایا من تک پسرمیخام😁بعد خانوادش پولداروسرشناسوشیک باشن ولی حجاب ونمازخوندنمو...رودوست داشته باشن همونم شدواینکه میخاستم چهره ام ازهمسرم خیلی بهترباشه😁باورت میشه همشون دقیقا اتفاق افتاد همه میگن واقعا حقت بودازبس دختر۷وبوباایمانی بودخدا جوابتوداد😁ببین جوانی درگیر گناه نیستی بانمازو...درمعرض دستوراته دین هستی هم خودت آروم میشی هم خدا بی جواب نمیذاره شک نکن

2706