2737
2734
عنوان

از شرایط زندگیم خسته شدم😔

131 بازدید | 4 پست

بچهام دوهفتس مریضن،دکترم بردم یروز خوبن یروز بد،مامانم همش مریضه،نمیدونم واقعا همش مریضه یا خودشو میرنه ب مریضی،خستمون کرده بقران،هروز دکتر،هروز بیمارستان،هردکتری ک بگید رفته و همش مربضه،انتطار داره زندگیامون ول کنیم بزیم پیشش بمونیم،هروز زنگ میرنه ب بهانه ها مختلف منو میکشونه خونش،خونشونم یه اپارتمان تاریک و سرد،شوهرم میگه هی بچهامو میبری خونه مادرت مریض میکنی میای،هروقت مشکلی داریم هیچ جوره نمیتونیم روش حساب کنیم تا مثلا میگم بچهامو بگیر برم دکتر فوری خودشو میندازه ک وای درد دارم و...!!حتی برا هردو بچم تک وتنها خودم مراقبت کردم،خواهرمم یه استان دیگس و سالی یبار بزور میاد اینجا،شوهرم یه ادم سرد و بددهنه،همیشه تو خونم حتی تا سر کوچه هم نمیرم،موندم خدا کی میخاد مشکلات منو حل کنه؟😔

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

هفته ای دوبار برو هر بار سه ساعت کاراشو بکن و برگرد برا موارد دیگه هم بچه هاتو بهانه کن و نرو

روز ها یی که آرزو خانم بهترین همکلاس مریم بود مشق های کلاس اول ما قصه های امین و اکرم بود روز هایی که هم کلاسی ها شعر و لبخند بخش میکردند بوی خوب کتاب می آمد آب و آیینه بخش میکردند سفره ی پاره ی کتابم را واژه ی نان تازه پر میکرد جیب پیراهن سفیدم را دست های مغازه پر می‌کرد باز مادربزرگ ثانیه ها ساعت هفت و نیم می‌خوابید  شنبه ها صبح دیرمان میشد خانم آفتاب می‌تابید  کاش از کیف کهنه ی دیروز بوی خوب کتاب می آمد کاش زنگ علوم برمی‌گشت کاش زنگ حساب می آمد.....برای من دعا کنید به حق روزهای خوب زندگیتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته ای دوبار برو هر بار سه ساعت کاراشو بکن و برگرد برا موارد دیگه هم بچه هاتو بهانه کن و نرو

دلم میسوزه براش ولی بخدا خستم کرده،وقتی میبینم بقیه مادرا سرحال هستن و گمک حال دخترشون دلم میگیره،ماه قبل بچهام مریض بودن شوهرمم اینجا نبود گفتن ما پول نداریم بهت بدیم بچهاتو ببری دکتر،صبرکردم تا شوهرم اومد بردیمشون،خب ب نظرم شوهرمم حق داره 

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2728
تا خودت یاد نگیری حد و مرزهای بقیه رو تعیین کنی، خدا کاری برات نمی کنه

حد و.مرز بقیه؟نفهمیدم منظورتا؟