2737
2734

سلام دوستان وقتتون بخیر خیلی وقته میخوام ازتون راهنمایی بگیرم منتها وقت نداشتم من چند وقتی هستش که دندون درد دارم و تازه اومدیم سعادت آباد منتها چند با سرچ کردم بهترین کلینیک دندانپزشکی سعادت آباد سایت های مختلفی معرفی شد برام

خیلی دنبال دندانپزشک خوب در سعادت آباد گشتم منتها به نتایج مختلفی رسیم خیلی از مطالب کلینیک دندانپزشکی سعادت آباد دکتر فرنیا رو معرفی کردن مثل سایت ایلنا

چند بار سرچ کردم دندانپزشکی در سعادت آباد  خلاصه به نتایج مختلفی رسیدم الان راهنمایی میخوام ازتون با جست و جو های مختلف معمولا به سایت نوبت میرسم که زیاد بهش اطمینان ندارم 

از این رو هم باتوجه به اینکه ساکن خیابان سرو هستیم نزدیک ترین کلینیک دندانپزشکی سعادت آباد به ما کلینیک سعادت آباد دکتر فرنیا هستش از این رو تقریبا چند بار رفتم و چک کردم کلینیک رو جای خوبی به نظر میومد میخواستم.

با توجه به اینکه توی سایت ایلنا هم این کلینیک معرفی شده اعتمادم بیشتر شده

دیدن مطلب در سایت ایلنا

از این رو نمونه کار های خوبی هم داخل سایتشون هست 

تجربه استفاده از خدمات کلینیک  سعادت آباد دارید ؟

چند تا از همسایه هامون هم توی همین کلینیک کارشون رو انجام دادن و راضی بودن 

خلاصه که هنوز مشکل دندون درد دارم و هنوزم دنبال دندانپزشک خوب در سعادت آباد هستم تا ببینم به چه نتیجه ای میرسم محله قبلی که ساکن پاسداران بودیم همیشه یک کلینیک خاص میرفتم تا پرونده دندان پزشکیم همیشه اونجا باشه اما الان توی سعادت آباد فعلا دارم دنبال یک کلینیک خوب دندانپزشکی سعادت میگردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.