2726
عنوان

مهمون دارم 😔

4363 بازدید | 129 پست

دیروز عصرش یهو اومدن بی دعوت ۹ نفریم 

درک ندارن که شب نمونن 

الان چایی خشک و نون ندارم . 

آبگوشت گذاشتن نخود ندارم دیشبم تا ۴ بیدار بودن قندم افتاده الان نمیتونم برم نخود بخرم 

نشستن صبحانه بخورن نه نون هست نه چایی 

منم اومدم اتاقم دراز کشیدم چون قندم افتاده 

آدم نباید کمی درک داشته باشه؟؟ 

💖

باید قبلش خبر میدادن 😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا یه امروز پاشو اگه پولی چیزی دستت هست یکم نون و قند بخر بده صبحانه بخورن😈

😈😈😈ما نسل بدجنس گرا هستیم،هرچه بدتر باشند،بیشتر جذبشان میشویم.😈ازکی اینقدر بدجنس شدی؟؟؟از وقتی که به ذات اصلی آدما پی بردم.😈مهربونا واقعیتا رو بهتون نمیگن،حقیقت رو همیشه از ما بدجنسا میشنوین. 😈یه دختر بد می ارزه به صدتا خوب!🖤.😈تا وقتی بد نشی نمی‌فهمن چقدر خوب بودی!😈😈😈.دَر حال مَرگ ████████▓99%.🖤🖤😈😈

خب یکی از خودشونو بفرست نون بخرن 

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

فعلا که اومدن....ازشون بخواه بگو فلانی بپر دوتا نون بخر....به اون یکی بگو بپر وسایل صبحونه بخر....وقتی شب رو موندن یعنی خودمونین دیگه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706