عنوان

تکررادرارواقدام به بارداری

264 بازدید | 17 پست

سلام دوستان.من این ماه برای بارداری اقدام کردم.والان یه هفته مونده به موعدم.تکررادرارناجوردارم.یعنی بعددستشویی.بازتکررادراردادم به شدت.وادرارهم روشن و سفیداست وخیلی تکرارمیکنم ومیرم دستشویی.دیگه اخراش یکی دوقطره خون ابه میاد.ایاعلائم لانه گزینی؟

خدایابه عظمت و بزرگیت مواظب نی نی ام باش و به سلامت بیادپیشمون.🥰برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستین.🙏🙏

ایشالله که برای لانه‌گزینی باشه، اگه نبود برو آز ادرار ممکنه عفونت ادراری باشه، بعضی اوقات رنگ ادرار به خاطر خوردن آب زیاد روشن میشه، یا سوزش نداری مثلا باکتریه! ولی تو‌کشت ادرار دیده میشه.. حتما خوب نشد پیگیر باش چون عفونت ادراری خودش عامل خطرناکیه برای ناباروری و سقط!

لانه گزینی هم معمولا خون کم جریان روشن یا قهوه‌ای که به صورت لکه ممکنه تا سه روزم طول بکشه، اما بعدش باید قطع شه اگه اینطور شد احتمالا لانه گزینیه، دو‌ سه روز بعدش بی‌بی بزن، چون تازه بعد لانه‌گزینی سطح هورمون بالا میره و‌ نشون میده! بعد از موعد هم ایشالله برو آز بتا

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالله که برای لانه‌گزینی باشه، اگه نبود برو آز ادرار ممکنه عفونت ادراری باشه، بعضی اوقات رنگ ادرار ...

ممنون عزیزم انشالله لانه گزینی باش.اگه عفونت باش.من هرسری که دستشویی میرفتم.کامل ادرارداشتم.خیلی ببخشیدا.دیشب شاید۱۰باربیشتررفتم.هرسری سفیدومقدارخوب.درحدیکی دوقطره نبود.بعددفعه ۵ام که دستشویی رفتم.اخرش قطره شاید۲قطره خون ابه اومد.

خدایابه عظمت و بزرگیت مواظب نی نی ام باش و به سلامت بیادپیشمون.🥰برای سلامتی نی نی ام صلوات بفرستین.🙏🙏
2728
ممنون عزیزم انشالله لانه گزینی باش.اگه عفونت باش.من هرسری که دستشویی میرفتم.کامل ادرارداشتم.خیلی ببخ ...

ایشالله که لانه‌گزینی باشه و عفونت نباشه، چون منم یه بار قبل بارداری دچار تکرر ادرار شدم طوری که از دستشویی میومدم بیرون دوبار حس میکردم دستشویی دارم، بدون‌ سوزش و کم شدن مقدار ادرار و تغییر رنگ، رفتم‌ آزمایش گفتن عفونت ادراریه.. واسه همین چون تجربه‌ش رو داشتم‌ گفتم‌ حواست باشه، چه باردار باشی چه نباشی اگه خوب نشد حتما مراجعه کن، چون تو بارداری هم انتی بیوتیک‌ مجازه تا عفونت ادراری خوب شه تا به جنین نرسه 

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
ایشالله که لانه‌گزینی باشه و عفونت نباشه، چون منم یه بار قبل بارداری دچار تکرر ادرار شدم طوری که از ...

مممون عزیزم.شمادردمثانه یاکمردردهم داشتین؟

ایشالله که لانه‌گزینی باشه و عفونت نباشه، چون منم یه بار قبل بارداری دچار تکرر ادرار شدم طوری که از ...

بعدچه مدت این حالت داشتی و تکررادرار؟

مممون عزیزم.شمادردمثانه یاکمردردهم داشتین؟

کمردرد نه اما مثانه حالت فشار داشت، مثل همون زمان که آب دستشوییش رو‌ نگه میداره، تخلیه نکرده

بعدچه مدت این حالت داشتی و تکررادرار؟

من روز دوم‌ رفتم دکتر برام آزمایش نوشت و انتی بیوتیک ‌داد

من روز دوم‌ رفتم دکتر برام آزمایش نوشت و انتی بیوتیک ‌داد

من اقدام کردم و یک هفته به پریدم مونده.اشکال نداره برم؟

من اقدام کردم و یک هفته به پریدم مونده.اشکال نداره برم؟

به نظرم برو دکتر حالتاتو‌ بگو اگه عفونت نباشه میفهمه دیگه میگه صبر کن حالا، یا اگه شک داشت بهت آز ادرار بنویسه برو بده ببین عفونت داری یا نه! ایشالله که نباشه.. بعد بگو تو اقدامی خودش بخواد دارو بده متناسب میده، الان من باردارم با اینکه هیچ علایمی ندارم نه تکرر ادرار نه سوزش نه تغییر رنگ و .. ازمایشمو به دکتر نشون دادم گفت باکتری داری بهم انتی بیوتیک داد گفت مصرفشم مجازه! دارم میخورم با قبل خوردنم هم تفاوتی نکردم اما بعد تموم شدنش باید دوباره برم آز ادرار، چون انگار واسه جنین عفونت ادراری و واژن اینا خطرناکه کنترل میکنن! شمام ایشالله باردار باشی ♥️🤲

به نظرم برو دکتر حالتاتو‌ بگو اگه عفونت نباشه میفهمه دیگه میگه صبر کن حالا، یا اگه شک داشت بهت آز اد ...

انشالله.خداکنه منم این ماه جواب بگیرم.این دوره ۴ماه که اقدام کردم.وامپولhcgزدم.انشالله شماهم نی نیتون صحیح و سالم بغل کنین🙏

به نظرم برو دکتر حالتاتو‌ بگو اگه عفونت نباشه میفهمه دیگه میگه صبر کن حالا، یا اگه شک داشت بهت آز اد ...

شمالک لانه گزینی داشتی؟چطوربوده؟

شمالک لانه گزینی داشتی؟چطوربوده؟

ایشالله باردار میشی، آمپول hcg خیلی خوبه! منم دارو مصرف کردم… من از فروردین تو اقدام بودم، پولیپ هم داشتم کورتاژ کردم! آره فقط من بعد کورتاژم‌ بود کلا پریودام نامنظم شده بود و با لکه بینی شروع میشد، فکر کردم پریودم شروع شده هرچی منتظر شده به خونریزی بیفتم نیفتاد، بعد سه روزم قطع شد بعد بی‌بی چک زدم که شده بود روز موعدم مثبت شد

ایشالله باردار میشی، آمپول hcg خیلی خوبه! منم دارو مصرف کردم… من از فروردین تو اقدام بودم، پولیپ هم ...

به سلامتی.مبارکت باش.🧚‍♀️

2706