2726
عنوان

نصیحت به دخترای دم بخت تازه عروسا

| مشاهده متن کامل بحث + 1817 بازدید | 83 پست
شاید دوست عزیز دوروبریای شما که ایرانن به زن به چشم غلام نگاه میکنن دوبریای ما اینطور نیستن.لطفا فرا ...

من نگفتم اینجا بهشته یا ایران جهنم اینجا هم چه مردش چه زنش اهل سوختن و ساختن نیستند طرف باب نیلسون نیست طلاق. 

آنرا که منم چاره، بیچاره نخواهد شد.
شاید دوست عزیز دوروبریای شما که ایرانن به زن به چشم غلام نگاه میکنن دوبریای ما اینطور نیستن.لطفا فرا ...

والا منم همینو میخواستم بگم ولی نمی‌دونستم چطور رشته کلام رو دست بگیرم شما زحمتشو کشیدین

یه نفر نیست بگه بجای این حرفا که خانوما سیاست و دلبری و فلان،بگه خب مردا و پسراتونو درست بار بیارید.چرا یه بار نمیگن مرد سیاست داشته باشه به زنش محبت و رسیدگی کنه،زن که اینقدرم حساس هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی هم عالی. زکات علمشو میده خدا خیرش بده

کنجکاو شدم ببینم کدوم کشوری

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
2728
جبهه نگیرید عزیزم دور و بری های من همه خارجند هر کسی دو روز تو می نی سایت بچرخه می‌فهمه اوضاع چقدر ب ...

دور و بری های ما هم اکثرا خارجند و خودم مدتی بودم اونها هم اصلی ترین دلایل طلاقشون خیانته ، خوبه فیلمای دادگاه های آمریکا برای زوجین هم ببینین مدتی خیلی توی اینستا پر بازدید بودن ...

حالا یکی ام یک تاپیک درست درمون زد همه یهو فاز برداشتن شوهراشون شدن ماه  بنده خدا به طور کلی گ ...

من به کل با اینجور تاپیکا مخالفم ،حالا نه ایشون کلا به خانوما میگن سیاست داشته باشین،چرا به مردا نمیگن؟ چرا مردها رو اصلاح نمیکنن

جبهه نگیرید عزیزم دور و بری های من همه خارجند هر کسی دو روز تو می نی سایت بچرخه می‌فهمه اوضاع چقدر ب ...

جبهه نگرفتم نظرم رو گفتم نی نی سایت رو ملاک قرار ندید ده مدل حرف میزنن.

من خودم سیاست اصلا ندارم اما همسرم منو غلام نمیبینه و جایی هم نخوام نمیرم مجبورم نمیکنه و اگه خانوادش بهم بی احترامی کنن برخورد میکنه باهاشون.

من میگم نباید تعمیم داد

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
جبهه نگرفتم نظرم رو گفتم نی نی سایت رو ملاک قرار ندید ده مدل حرف میزنن. من خودم سیاست اصلا ندارم ام ...

خدا رو شکر شما شانس آوردید اجازه بدید بقیه مستفیذ بشند

من نگفتم اینجا بهشته یا ایران جهنم اینجا هم چه مردش چه زنش اهل سوختن و ساختن نیستند طرف باب نیلسون ن ...

من با سوختن و ساختن اصلا موافق نیستم.

اما گاهی شرایط آدما فرق داره یه سریا واقعا مجبورن که از همین مجبورا همه جای دنیا هست

والا منم همینو میخواستم بگم ولی نمی‌دونستم چطور رشته کلام رو دست بگیرم شما زحمتشو کشیدین یه نفر نیس ...

اتفاقا کتاب بانو ارتمیس بخونی دقیقا همین حرفات زده 

اصلا حرف دلبری و این چرندیات نگفته بیشتر روی خودت کار میکنی و باعث میشه طرف مقابل احترام بهت بذاره یکسری سیاست های ریز توی رفتار خودت ایجاد میکنی که موجب میشه دیگران بهت عزت بذارن یعنی خودمونم متوجه نیستیم که چطور خودمونو تو دست و پا انداخته بودیم و باعث شدیم طرف به خودش اجازه توهین بده

هرکسی

نه فقط شوهر و خانواده شوهر 

کلی صحبت کرده

ماهرخ هستم 

پس من چرا فکر میکردم تو خارج داستان یه جور دیگست؟ 🙄

لطفا برای مهم ترین حاجتام که یکیش  درمان کاهل نمازی هست صلوات بفرستید(حاجتی هم دارم که تماااااااااااام زندگی حالا و آینده و بعد از مرگم بهش وابستس. کاش نجات پیدا کنم از باتلاقی که توش گیرم. من خودم و خدارو گم کردم و نیاز شدید دارم که پیدا کنم خودمو، راهمو و خدامو. به طرز عجیبی توی خلاء دست و پا میزنم و همه چی بی رنگه. لطفا با دعاتون کمکم کنید که بد جور در این برهه از زندگیم همه چیز متوقف شده).دلم برای گذشته تنگ شده و متاسفم که مقصر احوال الانم؛ که فراموش کردم زندگی کردنو، خودمم. خدایا من ميخوام برگردم سمتت لطفا اینبار هم ردم نکن.آمینپ. ن.بی نمازیم حل شد و من ممنون دعا و لطف شما عزیزان هستم. خدا به همتون خیر بده ان شاء الله. 
من به کل با اینجور تاپیکا مخالفم ،حالا نه ایشون کلا به خانوما میگن سیاست داشته باشین،چرا به مردا نمی ...

برای اینکه زن ها اول باید خودشون اصلاح کنن که بتونن پسرای خوبی پرورش بدن نشن یکی لنگه مادرشوهر و خواهرشوهر 

ماهرخ هستم 
والا منم همینو میخواستم بگم ولی نمی‌دونستم چطور رشته کلام رو دست بگیرم شما زحمتشو کشیدین یه نفر نیس ...

دقیقا آفرین.

اصلا با سیاست موافق نیستم منو باید همسرم طوری بخواد که هستم اگه قرار باشه نقش بازی کنم پس من کیم؟

من به کل با اینجور تاپیکا مخالفم ،حالا نه ایشون کلا به خانوما میگن سیاست داشته باشین،چرا به مردا نمی ...

واسه اینکه نود درصد رابطه دست زنه. زن سیستم فکریش همزمان کار میکنه این زنه که هم می‌تونه احساسش و منطقش با هم کار کنه مردا نمی‌تونند از دو نیمکره همزمان استفاده کنند پس عقل سلیم می‌کنه باید رابطه رو زن بچرخونه پدر عین حال به غرور مرد برنخوره این میشه سیاست

2706