2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم دیوونست منم دیوونه کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 54 پست
مشکلم اصلا سرویس طلا نیست چون شوهرم اولین پولی ک دستش بیاد برای عروسیمون خرج میشه و حالا حالا ها پول ...

یک بار جلو همسرت و مادر همسرت، اگه بت گیر داد یه سیلی محکم بزن تو گوشش و بش بگو بار آخرت باشه که تو زندگیم دخالت میکنی، بعدش دست بچه هاتو بگیر و از خونه مادر شوهرت برو بیرون، به شوهرتم بگو منو برسون خونه همین، این کار رو کنی ،جو عوض میشه

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتام بچه داره ک داعم اینجان.من با مادرشوهرم زندگی میکنیم دوتا واحد جدا بچهاش میان حوصلشون سر میره میان پیش من باهاشون درس کار میکنم کاردستی درست میکنم بچش دوم ابتداییه انقدر بهش نرسید بچه چهارتا درس تجدید شد کل تابستون باهاش کار مردم نمره هاش بسیار عالی شد یکیش قابل قبول شد پرو پرو گفته بود حالا میمرد این درسم کار کنه؟

چشم از پنجره بردار ….منجی در آینه است 🥀
2728
یک بار جلو همسرت و مادر همسرت، اگه بت گیر داد یه سیلی محکم بزن تو گوشش و بش بگو بار آخرت باشه که تو ...

من عروسی نکردم اون دوتا بچه داره ن من

یک بار جلو همسرت و مادر همسرت، اگه بت گیر داد یه سیلی محکم بزن تو گوشش و بش بگو بار آخرت باشه که تو ...

شوهرتم اوضاع میاد دستش. و میفهمه چجور باید باهاش رفتار کنه،زدی تو گوشش ، هیچی نگو و فقط دست بچه هاتو بگیر و برو بیرون خونه وایسا داخلم نرو.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻

بعد به مامانم گفتم میگه بعنوان خواهر شوهرت برای شوهرت تا اخر عمر بهش احترام بزار برا شوهرت ارزش قاعل شو ولی هیچوقت باهاش صمیمی نشو

من عروسی نکردم اون دوتا بچه داره ن من

گفتم شاید داری.

خوب بعد کارت بیرو بیرون خونه وایسا شوهرت بگو تو رو برسونه خونه

2738

بعد چندوقت پیش بقیه خواهرشوهزام و عمه های شوهرم اومدن خونم منم برنامه داشتم کیک درست کرده بودم اهنگ بزاریم برقصیم روحیه پدرشوهرم عوض شه ولی این مثل گاو سرشو انداخت اومد تو خونم با خواهراش و عمه های شوهرم دعوا انداخت و رفت اونام هیچی نخوردن و رفتن 

گفتم شاید داری. خوب بعد کارت بیرو بیرون خونه وایسا شوهرت بگو تو رو برسونه خونه

خونه مامانم اینا تهرانه من اومدم شمال بخاطر پدرشوهرم نمیتونم جایی برم فقط فامیلای شوهرم اینجان.

بعد من کلا ادم بیخیالی هستم مدیتیشن میکنم میرقصم ولی الان حدود نه ماه از بحثمون میگذره روز بروز بیشتر ازش متنفر میشم و عصابم خورد میشه هروقتم میاد خونه مادرشوهرم صداشو میشنوم عصبی میشم و اون روزم کلا خراب میشه برای همین میگم منم دیوونه کرده

بعد به شدت ادمیه که شوهرمو پر میکنه چون با برادرزاده هاش دعواش شد انقد تو گوش مادرشوهرم و شوهرم خوند که اونام با این بیچاره های یتیم قهر کردن من اونارو مثل خواهرای خودم دوسدارم الان شوهرم باهاشون حرف نمیزنه ولی من میزنم دو هفته پیش مادرشوهرم گفت دیگه باهاشون حرف نزن منم گفتم چرا نزنم؟من ازشون بدی ندیدم مثل دوستامن 

بنظرتون چیکار کنم؟بعد به شوهرشم چند بار خیانت کرده و البته اعتیادم داره بعضی وقتا ب سرم میزنه ک برم به شوهرش و خانواده شوهرش بگم بعد میگم ول کن این کارا از من بعیده ولی واقعا دلم میخواد ی زخمی بهش بزنم خیلی تو مخمه

یک ریال هم ندید  نمی‌فهمم این مبادلات مالی رو  چه بیخود

اخه ما هرچی داریم از پدرشوهرم داریم مادرشوهرمم میگه فکر کن من میخوام دندونامو درست کنم فک کن پولو داری بمن میدی 

2706