2733
2734

مثلا میگه من درسو نفهمیدم 

و بلند هم میگه 

جو بدی به کلاس وارد میشه خب 

یا میگه چرا صندلی کم دارین 

یا چرا تخته کوچیکه 

خیلی بی ادبه 

خیلی منفی بافه 

ازش خوشم نمیاد 

چیکار کنم 

بش صفر بده😌

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جدی باش وقتی اینجوری میکنه یا عصبانیت نگاش کن 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 

خوب بش بگین، هنگام تدریس، خوب دقت کن ، که نیاز به تکرار نباشه، بعدشم یکبار درباره موضوعاتی که گفتین بعد کلاس  یه جای خلوت باهاش صحبت کنید، که این مسایل رو تو کلاس تکرار نکنه، اگه ایرادی هست، تو خلوت به خودتون بگه، نه توی جمع. همین

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻
خوب بش بگین، هنگام تدریس، خوب دقت کن ، که نیاز به تکرار نباشه، بعدشم یکبار درباره موضوعاتی که گفتین ...

اره دقیقا 

یا مثلا امروز تو جمع گفت ما سر کلاس نمفهمیم درسو نفهمیدبم چون داغیم بریم خونه میفهمیم که هیچی نفهمیدیم

2738
فکر کنم مریضی چیزی داره چون طبیعی نیست رفتارش

اگه تکرار میکنه هر روز احتمال زیاد مشکل داره، بهترین کار اینکه بیرون کلاس یه جای خلوت کامل باهاش صحبت کنید، و باهاش اتمام حجت کنید.

آقا هستم، بهترین صفت، داشتن انسانیت است، البته به شرطی که طرف مقابل ارزشش رو داشته باشه و قدر بدونه. تاپیکهای خوب رو میخونم و کمکهام و دیدگاهمو میزارم ولی اهل کار خلاف نیستم.🌹👍🏻