2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

انیشتن میگه اگه خواستنی وجود داشته باشه راهی واسش پیدا میکنیم،شما نمیخواید در نتیجه هیچ شور و شوقی ندارید واسه شروع کردن

کاربر آقا:جامعه ای که برابری را هدفی والاتر از آزادی میداند،نه به برابری می‌رسد و نه به آزادی.

منم مثل تو پشت کنکورم نمیدونم چه حکمتیه تقریبا همه کسایی که پشت کنکورن افسرده میشن 

من قبل از دبیرستان خیلی سختکوش بودم ولی اومدم دبیرستان هی میخوندم گند میزدم بعد رفتم پیش مشاور بع بعد مشاور منو رجوع داد به روانپزشک رفتم اونجا گفتن اختلال اضطراب داری خلاصه که الان قرص اعصاب میخوردم و کلا درس دیگه برام مهم نیس میخوام یه سال پشت کنکور بمونم توام به احتمال زیاد افسردگی داری البته فقط منو و تو اینطوری نیستم من دوستامم قرص اعصاب خوردن برو پیش یه روانپزشک خوب شو سلامتیت مهم تر از درسته

منم مثل تو پشت کنکورم نمیدونم چه حکمتیه تقریبا همه کسایی که پشت کنکورن افسرده میشن  من قبل از ...

ولی خیلیا هستن ک هیچ موقع افسرده نمیشن و همیشه کار میکنن تازه گندم نمیزنن تلاششون نتیجه میده ....کاش مام مثل اونا باشیم مرسی از نصیحتت

لطفا واسه عاقبت ب خیریم یه دعای کوچولو بکنید   
2714
ولی خیلیا هستن ک هیچ موقع افسرده نمیشن و همیشه کار میکنن تازه گندم نمیزنن تلاششون نتیجه میده ....کاش ...

ببین چن مدل افسردگی هست برای مثال بیماری دوقطبی 

این بیماری رو اکثر افراد تقریبا تو زندگیشون یه بار تجربه میکنن و به مرور زمان از بین میره

نکته دوم اینکه کسیکه زمین نخوره هیچوقت راه رفتن یاد نمیگیره کسی که اشتباه نکنه هیچوقت زندگی رو تجربه نکرده 

پس به شکل ظاهری آدما نگاه نکن پشت موفق ترین افراد کوهی از شکست وجود داره  

ببین چن مدل افسردگی هست برای مثال بیماری دوقطبی  این بیماری رو اکثر افراد تقریبا تو زندگیشون ی ...

لایک♥️

لطفا واسه عاقبت ب خیریم یه دعای کوچولو بکنید