2733
2734
عنوان

دارم جدامیشم خانوادش زندگیموبهم زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 9783 بازدید | 294 پست
حالا اونم به شوخی گفته نگفتن که صد در صد میخان اینکارو بکنن که از این حرفایی که بین خودشون زدن 

منظورش اینه که اگه خودشون توی چنین موقعیتی باشن کوتاه میان به خاطر مهریه و ... تازه اینم خودشون بین خودشون گفتن نرفتن که به اونا بگن که ، کلا معطلینا 

چالوس ترکش کجا بود؟🤔

پس شمالی نیستی 

من شمالی نیستم ولی شمال زیاد میریم واسه تفریح هرجاش رفتیم ترک داشت 

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ‌ عزیزم ‌ لطفا تو این قضیه اصلا نذار احساساتت وارد بشه،دوستان نظرات خوبی دادند حتما دقت کن چون بعضی وقت ها گذرزمان دل آدم رو نرم میکنه ،خیلی حواست باشه  ببینید خیلی خوبه خودشون رو‌زودتر نشون دادند مطمئن باش همسرت تا آخر همینه ،من تجربسو داشتم منتها مال من بعد عروسی خودشون رو نشون دادند و هزاران دردسر  برام ایجاد شده.....   همینکه خانوادت پشتت هستند ،خودت رفتاراشون رو دیدی  و تمام نقاطی که گفتی دلیل براینه که به فکر آرامش روحت باشی..... 

2728
لایک داره ؟!  داره به زنان توهین می‌کنه میگی لایک ؟!  عجب  شناخت پیدا کرد ...

تمااامممم اونوقت این توهین به یه زن نیست که شناخت پیداکرده؟؟ازنظرشما توهین به زن یعنی فقط خواهراون آقازنه من بادمجونم چطور به من توهین بشه اوناکه باعث زندگی بهم خوردن من شدن نه ؟؟پسره عاشقم بودانقدرنشستن توگوشش خوندن طلسم وجادوش کردن دعای سردی نوشتن شداین ازنظرشمافقط اون ژنه اونیکه زندگی یه زن دیگروخراب کرده

Married👰🤵🏻💍
پس شمالی نیستی  من شمالی نیستم ولی شمال زیاد میریم واسه تفریح هرجاش رفتیم ترک داشت

من شمالی ام دلبندم

لابد مسافرت میان

از همه جای ایران میان شمال مسافرت

چه‌ربطی به موضوع داشت؟

afsaneh_67 هستم😑نمیدونم چرا جنسیتو ‌زده مرد😑😑دیروز عضو شدم زده سال ۹۷😑همه چیز اینجا عجیبه😑جان حدتون نترکونین دیگه سیمکارت اقوام هم تموم شده بس که ترکیدم😕سیمکارت خودم...سه تا سیمکارت شوهرم...سیکارت دوتا خواهرام...سیمکارت پدرم....سیمکارت جاریم....سیمکارت پسر جاریم😑😑😑😑اینا همش ترکیده مونده همین یدونه😑😑ای که دستت میرسد،رحمی بکن😑نترکون😀
استاتر،چرا دوران عقد رفتی با اونا زندگی کنی؟

چون توصحبت های بله برون قراربراین شد که چون مسیردوره واین آقاهم سرکارمیره من برم اونجابمونم

Married👰🤵🏻💍
2738
من شمالی ام دلبندم لابد مسافرت میان از همه جای ایران میان شمال مسافرت چه‌ربطی به موضوع داشت؟

نه اهل خود اونجا بودن بلاخره ازشون خونه اجاره کردنی حرف هم میزنیم و میپرسیم اهل کجان و کجاها جای دیدنی داره 

ببخشید شما مگه نمی‌دونید نباید برید خونه مادر شوهر و یا حتی نزدیکشون زندگی کنید؟باید حداقل ۵۰۰کیلومتر فاصله داشته باشید

کاربر آقا:جامعه ای که برابری را هدفی والاتر از آزادی میداند،نه به برابری می‌رسد و نه به آزادی.
آستارا فقط ترک داره 

آستارا چون چسبیده به اردبیله اونجا زیادن ولی همه جاش من دیدم زندگی میکنن و از اولم اونجا بودن 

احتمالا مثل شما یکیشون ترک بوده یکیشون شمالی 

آخه آخرش یه حرفی زددلمواتیش زدبدتربهم گفت برومیخوام برای بارآخررفتنتوببینم

گول حرفاشو نخور،همش فیلمه،اگه بهت واقعا علاقه داشت الان حال و روزگارت این نبود،حداقل جلو خانوادش میستادو ازت دفاع میکرد،نمیزاشت تو دلت آب تکون بخوره،نمیزاشت بهت بی احترامی بشه،تو دوران عقدحال و روزش این بوده وای به حال بعد ازدواج 

تمااامممم اونوقت این توهین به یه زن نیست که شناخت پیداکرده؟؟ازنظرشما توهین به زن یعنی فقط خواهراون آ ...

اسی منطقی باش

جادو اینا وجود نداره

خودت مقصری بدون تحقیق عقد‌کردی و بعد عقد رفتی خونه شون زندگی کردی 

کاملااااااا غلط بود این کارا

عاشق بودن و‌این چیزا رو هم هی پیش نکش 

مردی که دوستت داشته باشه نمیذاره اذیت بشی 

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمی‌شود.😇 
ببخشید شما مگه نمی‌دونید نباید برید خونه مادر شوهر و یا حتی نزدیکشون زندگی کنید؟باید حداقل ۵۰۰کیلومت ...

بهش گفته بودم می‌گفت نه آقاخانواده من بدن باشه یه خونه میگیرم توهمین رشت خونه خودمون بمون ولی الان چیشده ننشیناگوششوپرکردن چطوریه من میگفت گ و ه خانوادمونخورولی اوناکه نشستن گوششوپرکردن چیزی نگفته

Married👰🤵🏻💍
سلیطه خواهرنوزده ساله اونه که همش سرش توکون زندگی من بود کسی نمیگیرتش مریض بدبختوتوزندگی من موش میدو ...

چقدر بد حرف می‌زنی🫤

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمی‌شود.😇 
2706