2737
2734
عنوان

ینی چی تو فکرته ک ...

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 28 پست
صب شده نماز خوندم بین الطلوعین نمیخوابم خدایی چیزی تو فکرم نیس

میشه برام دعا کنی منم مامان شم مثه بقیه

حس کردم دل شما خیلی پاکه و با ایمانید

خدا یار باشد دشمن هزار باشد  خدایا تا عید 1402باردار بشم خدایا عیدی من بچم باشه از طرف خودت💋❣💓
نگران بچم بودم. ازطرفی بلند شدم صبحونه بزارم 😐

ایشالا خدا حفظش کنه بچتون رو 

برا صبحونه زود نیی؟

خدا یار باشد دشمن هزار باشد  خدایا تا عید 1402باردار بشم خدایا عیدی من بچم باشه از طرف خودت💋❣💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا خدا حفظش کنه بچتون رو  برا صبحونه زود نیی؟

پنج و نیم معمولا میذارم. که بعد فقط گرم کنم. بعد خودم بیدارباشم سرحالترم وقتی میخواد حرف بزنه. چون بنظرم زمان رفتن به مدرسه اگه روزش رو خوب شروع کنه و سرحال و شاد ازخونه بزنه بیرون کل روز حالش خوبه. 

تو فکر گوش دخترم هستم میترسم عفونت کرده باسه 

سلام دوستان نی نی سایتی من ،، اونایی که میخواین استخدام بشین پیج منو تو ایستاگرام فالو کنین، هر روز نکات و مطالب آموزشی میزارم، پیج من estekhdami139898 هستش، آگه مطالبم مفید بود لایک یادتون نره 
2728
نصفشو خوندم نصفش مونده چند دقیقه اومدم استراحت اعصاب خوردیم سر اون نیست روز خیلی بدی داشتم جوری ک ش ...

هرچی بود گذشت. بافکرکردن برمیگرده روزی که ازبین رفت؟ الان ذهنت رو خالی کن و فقط به امتحانت و امروزی که قراره یه روز خوب ازش بسازی فکرکن.

پنج و نیم معمولا میذارم. که بعد فقط گرم کنم. بعد خودم بیدارباشم سرحالترم وقتی میخواد حرف بزنه. چون ب ...

چه مادره فداکاری خدا همیشع بهتون سلامتی بده منکه ۱۹ سالمه و ازدواجم کردم ولی هنوزم این حسرتش به دلمه که مامانم پا نمیشد بهم صبحونه بده یا موقع اومدن از مدرسه هیچوقت ناهار نمیزاشت ینی بهم اهمیت نمیداد ... همه بچه ها میگفتن مامان من ناهار این غذا رو داره و... ولی من نمیدونستم چی بگم واقعا چرا مامانم اینجوری میکرد؟؟ الانم زیاد گرم نیست باهامون 

با شوهرم داشتیم فیلم نگاه میکردیمو این داستانا😃

هنوزم بیداره داره پریز درست میکنه😑😑

afsaneh_67 هستم😑نمیدونم چرا جنسیتو ‌زده مرد😑😑دیروز عضو شدم زده سال ۹۷😑همه چیز اینجا عجیبه😑جان حدتون نترکونین دیگه سیمکارت اقوام هم تموم شده بس که ترکیدم😕سیمکارت خودم...سه تا سیمکارت شوهرم...سیکارت دوتا خواهرام...سیمکارت پدرم....سیمکارت جاریم....سیمکارت پسر جاریم😑😑😑😑اینا همش ترکیده مونده همین یدونه😑😑ای که دستت میرسد،رحمی بکن😑نترکون😀
تو فکر گوش دخترم هستم میترسم عفونت کرده باسه 

انشااله ک عفونت نیست نترس خدا بزرگه ❤مطمئنم عفونت نیس

2738
با شوهرم داشتیم فیلم نگاه میکردیمو این داستانا😃 هنوزم بیداره داره پریز درست میکنه😑😑

همیشه خوش باشید اتفاقا ماهم جوکر میدیدم شوهرم الان خوابید ولی من خوابپ نمیاد هنو

چه مادره فداکاری خدا همیشع بهتون سلامتی بده منکه ۱۹ سالمه و ازدواجم کردم ولی هنوزم این حسرتش به دلمه ...

تو دلت نمونه میدونم سخته ها؟ ولی بافکرکردن به روزای بد فقط دلت بیشتر میگیره.. انشاالله به امیدو لطف خدا وقتی صاحب فرزند شدی مطمئنم همیشه سعی میکنی بهترین و بامحبت ترین و دوست داشتنی ترین مادر برای فرزندت میشی

تو دلت نمونه میدونم سخته ها؟ ولی بافکرکردن به روزای بد فقط دلت بیشتر میگیره.. انشاالله به امیدو لطف ...

ممنون چقد حرفاتون قشنگه ... اره خودم اینقد کمبود محبت داشتم از طرف خانوادم اگه خدا منو لایق مادری دونست 

انقد بهش محبت و توجه میکنم ک هیچوقت هیچ کمبود عاطفی نداشته باشه پدر مادرم حس میکردن فقط از لحاظ مالی و پوشاک بهمون برسن چیز دیگه ای لازم نیست دیگ اخ اخ باز یادم افتاد دلم شکست خدا اول پدر مادرمو بعدش هم شوهرمو حفظ کنه ک نمیزاره حسزت چیزی به دلم بمونه

میشه برام دعا کنی منم مامان شم مثه بقیه حس کردم دل شما خیلی پاکه و با ایمانید

نه عزیزم اینطورام نیست....ولی حتما برات دعا میکنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
هرچی بود گذشت. بافکرکردن برمیگرده روزی که ازبین رفت؟ الان ذهنت رو خالی کن و فقط به امتحانت و امروزی ...

مرسی قشنگم🤍😃

ولی مگه تو نیومده بودی ک زندگیمو از لجنزاری ک بود نجات بدی ؟! :)