2737
2739

رفیقم ابرازعلاقه کرد منم قبول نکردم گفتم میل ندارم رفاقتو تبدیل ب رابطه عاطفی کنم همون رفاقتو ادامه بدیم

اونم ب خواستم احترام گذاشت گف رفاقتمون پایدار ولی من میخواستم حسمو نسبت ب خودت بدونی...

الانم ما بین حرفاش همش میگه رفیق خیلی کم پیش میاد بگه عزیزم عزیزدلم ... اینا

بنظرتون واقعا دوسم داره هنوزم؟یا که الکی گفته بود؟الان یعنی هی رفیق صدام میکنه ب خاطر اینه ک ب حرفم احترام گذاشته؟

من اومدم اینجا کمی درددل کنم باهاتون آروم شم لطفا کسی بی احترامی نکنه منم جای خواهرتون مرسی گل دخترا🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه درصد فککن اگه واقعا دوست داشته باشه به حرفت احترام بذاره مگه میشه آدم از کسی که عاشقش شده بگذره

🚶

دارم با افسردگی مبارزه میکنم ؛ میشه اذیتم نکنید ؟ با منی که همه دنیام زیر دومتر خاکِ صحبت انگیزشی نکن .
اره دیگ خودت گفتی همون رفیق بمونیم 🚶🏻‍♀️

حقیقتا از وقتی ابراز کرده دیگه حس میکنم باهاش راحت نیستم اونم قطعا سختشه بهم حس داره ولی بخاطر خواستم مجبوره رفیق بمونه

دیگه اصلا رفیق نیستین و نمیتونی مثه سابق باشی باهاش ببین کی بهت گفتم

اره میدونم دقیقا هم همینجور شدم

اون بهم مابین حرفاش میگه فداتشم منم چند بار اتفاقی گفتم بمونی برام گلم(چون نمیخواستم پشیمون شه بگه از وقتی ابراز کردم باهام سرد شده بی لیاقته فلان... سر همون باهاش مهربونی تا میکنم تا از کارش حسرت نخوره بلکه افتخار کنه حرف دلشو زده بگه لیاقتشو داشتم

یه درصد فککن اگه واقعا دوست داشته باشه به حرفت احترام بذاره مگه میشه آدم از کسی که عاشقش شده بگذره ...

اره اون خواسته همون رفیق بگه تا من اذیت نشم چون گفتمش از رل زدن بدم میاد

ولی میدونم ک اون بهم حس داره 

میتونست وقتی خواستشو قبول نکردم بره و بگه همون رفاقتم کنسله ولی چون نمیخواست از دستم بده گف از هیچی بهتره مجبور شد با خواستم موافقت کنه خودم گفتمش همون رفیق بمونیم بهتره 

2738
اره میدونم دقیقا هم همینجور شدم اون بهم مابین حرفاش میگه فداتشم منم چند بار اتفاقی گفتم بمونی برام ...

دختر و پسر نمیتونن باهم رفیق خالی بمونن اوه تادلت بخاد فک میکردم میتونم با پسرای دور و برم دوست خالی بمونم ولی نمیشه یه حسی حداقل از سمت یکی از طرفین بوجود میاد گند میزنه به رفاقت پاک و بدون حس عشق و عاشقی

حالا خوبه در جواب دوستت دارم میگید مرسی یکی به من گفت عیب نداره://
حقیقتا از وقتی ابراز کرده دیگه حس میکنم باهاش راحت نیستم اونم قطعا سختشه بهم حس داره ولی بخاطر خواست ...

عادیه باهاش راحت نباشی ی مدت حالا شاید دوباره مث قبل شدین ولی طول میکشه 

nothing
دختر و پسر نمیتونن باهم رفیق خالی بمونن اوه تادلت بخاد فک میکردم میتونم با پسرای دور و برم دوست خالی ...

منم فکر نمیکردم یک روزی بهم پیشنهاد بده ولی بعد چهارماه اعتراف کرد 

منم حوصله رل زدن ندارم رفاقت رو دوست دارم

ولی بعید میدونم دیگه بتونیم مثل قبلنا باشیم:/ 

منم راستش تا یه حدی بهش حس داشتم ولی اصلا بیان نکردم ولی یه جورایی از رفتارام معلومه مثلا گهگاهی روش حساس شدم ازش دفاع کردم... خودش متوجه شده ولی هیچوقت مستقیم ابراز نکردم 

عادیه باهاش راحت نباشی ی مدت حالا شاید دوباره مث قبل شدین ولی طول میکشه 

نگا ای کاش هیچوقت ابراز نمیکرد:/بعید میدونم با این حرفاش بتونیم بازم رفیق معمولی باشیم.منم متوجه احساسش شده بودم ولی ب روش نیاوردم تا ک خودش مستقیم گف

نگا ای کاش هیچوقت ابراز نمیکرد:/بعید میدونم با این حرفاش بتونیم بازم رفیق معمولی باشیم.منم متوجه احس ...

نمیدونم امکانش خیلی زیاده ک عادی بشه برات چون همه چی بعد ی مدت عادی میشه حالا نیاز نیس خودتو اذیت کنی اگ دلت میخواد رفیقش بمون اگ ن ارتباطتو کم کن 

nothing
منم فکر نمیکردم یک روزی بهم پیشنهاد بده ولی بعد چهارماه اعتراف کرد  منم حوصله رل زدن ندارم رفا ...

این حسه دوطرفه اس احساس میکنم می‌ترسی از قبول کردن احساست و اینکه بفهمه دوسش داری و شاید از دست دادن میترسی

حالا خوبه در جواب دوستت دارم میگید مرسی یکی به من گفت عیب نداره://
این حسه دوطرفه اس احساس میکنم می‌ترسی از قبول کردن احساست و اینکه بفهمه دوسش داری و شاید از دست دادن ...

اره دو طرفس منم تا یه حدی دوسش دارم ولی نمیخوام بفهمه چون حوصله رل زدنم ندارم دلم میخواد همون رفیق بمونیم هر چند ک میدونم جفتمون همو دوست داریم ولی رل زدن یا رابطه عاطفی تهش جدایی هس من حس میکنم رفاقت قشنگتر و پایدارتره

2706