2733
2734
عنوان

اسکرین چت+بهش گفتم دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1330 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تا حالا اصلا نگفته بودم با اینکه اون خیلی قربون صدقم میرفت. نمیدونم چرا گفتم😑😑😑😑

فاز گرفته ب پسر جماعت هیچوقت نگو دوستت دارم حتی اگه خودشون ابراز کنن با کلمات ک نمیشه چیزیو ثابت کرد باید با عمل ثابت کنخ میخوادت

2728
فاز گرفته ب پسر جماعت هیچوقت نگو دوستت دارم حتی اگه خودشون ابراز کنن با کلمات ک نمیشه چیزیو ثابت کرد ...

بهش وابسته شدم. بخدا هر وقت تو ذهنم میگم این با بقیه فرق داره. میاد یه حرکتی میزنه که میفهمم از بقیه هم بقیه تره

2738

در کل تو این اسکرین شات اون سرد برخورد کرده اولش که معذرت خواهی کردی جواب خاصی نداده بعدم گفتی دوست دارم جواب نداده. شاید شخصیتش همین باشه. ولی اگه همچین شخصیتی داشته باشه پذیرشش واست راحته؟ تا حالا با جنس مخالف در ارتباط بودی یا نه؟

طبق تعریفی که از فرد گشوده ذهن و فمنیست شده من خودم رو یک فرد گشوده ذهن و فمنیست می دونم که احترام و ارزش زیادی برای افراد روشن فکر قائلم. 🌿 اپن ماید یا گشوده ذهن یعنی فردی که به ایده های جدید و دانش و دیدگاه های افراد بدون پیش فرض های ذهنی ارتباط برقرار می کنه. 🌿 اینتلکچوال یا روشن فکر هم به فرد متفکر و اندیشمندی گفته می شه که دارای تحصیلات علمی هست و با استفاده از عقل گرایی و داشتن دغدغه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و غیره به تحقیق و تولید ایده می پردازه. 🌿 فمنیست هم فردی که باور داره جوامع دیدگاه مردان رو در اولویت قرار دادن و بیان می کنه که زن و مرد می تونن حقوق دیدگاهی و جنسیتی برابری با هم داشته باشن. 🌿
2706