2737
2734

دیگه حالم داره بهم میخوره از شب بیداری هرشب دل پیچه اگر بیشتر از حد غذا بخورم سریع دل‌درد میشم و پشت بندش تا صبح حالم بده 

ببخشید ببخشید همیشه اسهالم ..نمیتونم تکون‌بخورم‌..نفسم میگیره 

یعنی دیگه غذا نخورم!!!!!عهد کردم دیگه چیزی نخورم 

تا یه لقمه می‌ره دهنم تا صبح باید عذاب بکشم 😭😭😭😭😭😭

چرا سر بچه اولم اینطوری نبودم دعا کنید راحت بشم 

دیگم بچه نمیارم خیلی عذاب کشیدم 

الآنم نزدیکه دیگه تحمل ندارم میخوام گریه کنم

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...

شوهرم و دخترم خوابن من مثل جغد  بیدار 

.یه ساعت میخوابم سریع از دل درد الکی از دسشویی بیدار میشم 

باید تشکم و تو‌دسشویی پهن کنم اه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله به سلامتی تو بغل بگیری عزیزم مادر بودن یعنی همین دیگه😍

امشب به حدی نفس کم آوردم که خوابم‌نمیبرد یه لحظه به زور خوابیدم باز یه ساعت پیش به خاطر فشار بیدار شدم ..دیگه تحمل ندارم باور کن 

کی گفت بارداری پسر بهتره خودمو بکشم ..من سر دخترم یه شب بیدار نبودم

2738
هعی خواهر دوقلو بارداربودم و مشکلاتم چندین برابر تو  ولی یه شب بچه داری سخت تر از ۹ماه بارداریه ...

اره تجربه اونو دارم ولی به جان دخترم پدرم در اومده سر این بچم ...ماه اخرمه تا الان سه بسته قرص معده تموم کردم ...اگر برا بچم‌ضررر داشته باشه چی

هعی خواهر دوقلو بارداربودم و مشکلاتم چندین برابر تو  ولی یه شب بچه داری سخت تر از ۹ماه بارداریه ...

ولی میدونم‌دوقلو هم سخته خدا بدادت برسه 

گلم  کاملا درکت میکنم چند هفته ای من بچه اولم ۳۸ و چهار روز طبیعی دنیا اومد دومی ۳۷ و چهار روز سزارین 

یعنی بارداریهام وحشتناک سخت بود ها ماه آخر هم که نگو ثانیه شماری میکردم حتی رفتم دکتر گفتم زود زایمان کنم ولی دکتر گفت برو دو هفته بعد بیا الان برام خاطره شده 

انشالله شما هم خیلی رود و به سلامتی این روزها میگذره

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
گلم  کاملا درکت میکنم چند هفته ای من بچه اولم ۳۸ و چهار روز طبیعی دنیا اومد دومی ۳۷ و چهار روز ...

اره 😭😭😭😭😭😭دعام کن معدم داغون شده ۹روز دیگه مونده امیدوارم همین امروز زایمان کنم 

اره 😭😭😭😭😭😭دعام کن معدم داغون شده ۹روز دیگه مونده امیدوارم همین امروز زایمان کنم 

انشالله گلم زودی نی نی تو بغل میکنی خدا خودش این روزها رو برات صبر و آرامش بده فدات

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2706