2726
 ن اینا مال تولیدی 😂میخام یجا ازش خرید کنم حالا قبلی نکنه بده نخرمشششسسس وای

معلومه جنساش بی کیفیته..اگه ضرورت نداره خرید نکن از این پیج...یکم گرونتر ولی درسن حسابی بگیر  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
طراح این تولیدی رو زنده میخوام🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نبحشید🤞

نخر هیچکدومو با جمع همین پول دو دست خوشگل جنس خوب بخر چیه اینا

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
معلومه جنساش بی کیفیته..اگه ضرورت نداره خرید نکن از این پیج...یکم گرونتر ولی درسن حسابی بگیر &n ...

😭😭😭😭😭😆ای خددااااا  نمیدونم بخندم یا گریه کنم اینم بده؟؟؟ ۲۰۰

نخر هیچکدومو با جمع همین پول دو دست خوشگل جنس خوب بخر چیه اینا

دلم خاست یچی خریده باشم فقط واسه این🤭ولییی من نصفه شبا عقلم کار نمیده😂گند نزنم با خرید کردنم راهنمایی کنید

😭😭😭😭😭😆ای خددااااا  نمیدونم بخندم یا گریه کنم اینم بده؟؟؟ ۲۰۰

این از مد افتاده .همه پولا رو‌جمع کن بزار رو هم ی چیز شیک‌بگیر. الکی دور خودتو‌شلوغ نکن .من قبلا از این کارا کردم ‌ی بارم نپوشیدم

کاربر بهارستونم 🥲طراحی چهره با قیمت مناسب 
2706