2726

یه عمه دارم زیاد از حد پز ۲تا پسرشو میده.یه پسرش رفت تو یه شرکت استخدام شد وای این دهن هممونو سرویس کرد از بس گفت پسرم مهندس شده کل فامیل باور کردن مهندسه بعد ماشین پسرعمم یه پراید داغون من همش میگفتم اگه مهندس خب چرا ماشینشو عوض نمیکنه

بعد امشب سر حرف شده بود یکی که باهاشون اشناس بهم گفت که پسرعمت خودش بهم گفته من اصلا استخدام رسمی نیستم قراردادی کار میکنم کارشم اینه باید پشت کامپیوتر بشینه فکرکنم تبلیغ کنه حقوق پایش ۶تومنه و با اضاف کاری حتی جمعه ها هم میره به زور ۸_۹ تومن میدنش از ۵صبح میره تا ۷عصر.واییی خیلی حرصم گرفته اخه همین پسر عمم اینقد ادم مسخره و گند اخلاقیه کل فامیل رو مسخره میکنه هیچکس رو به چشم نمیبینه و پشت سر همه فیلم درمیاره حتی یه بار به من گفت شوهرت مگه کیه (منظورش یعنی شوهرت ادم خاصی نیست و من قبولش ندارم)در حالی که همسر من از همه نظر بهتر از این بیشعوره فقط ما فکرمیکردیم مهندسه اقا میگفتیم هیچکس به گرد پاش نمیرسه😐😐

🤣🤣🤣🤣تو رو خدا دیگه چیزی نگو به قرآن قسم یاد یه بنده خدایی افتادم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣جان ما نکنا اون ...

نه عزیزم برق نیست

بچه پررو پز میده میگه من مهندسم ای خدا حالا خوبه استخدام هم نیست وقراردادیه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه عزیزم برق نیست بچه پررو پز میده میگه من مهندسم ای خدا حالا خوبه استخدام هم نیست وقراردادیه

پس حکایت یه بنده خدایی تو فامیل ماست 😑😑😑😑جالبا مدام هم دارن با زنش زندگی این و اون مسخره میکنن   باو. میکنی همیشه با خودم میگم خدا انشا الله واسه همه درست کنه واسه اینها هم درست کنه کا از رو حسادت این رفتارشون نباشه 

چه ربطی داره گل شاید مهندسه تو اون حیطه کار پیدا نکرده!

نه گلم یعضی ها واقعا رو مخن ما یه نمونش  رو داریم که همیشه هما رو مسخره میکنه خودشون برتر و بالاتر میدونن ولی نگاه نیکنی واقعا هیچی نیستن مشکل اصلیشونم همین حسادت با موفقیت و آرامش زندگی بقیه است 

چه ربطی داره گل شاید مهندسه تو اون حیطه کار پیدا نکرده!

نه منظورمو نفهمیدی 

همه گفتن رفته تو فلان شرکت کار پیدا کرده مهندس شده صداش میزنن اقای مهندس

خب وقتی تو اون حیطه کار پیدا نکنه دیگه چرا پز بده بگه من مهندس شدم با حقوق ۶تومنی

من چند نفر رو میشناسم که مهندسن ولی تو رشته خودشون نشد کار کنن و وضع مالیشونم بتظرم ربطی نداره به مدرکشون. چون این دوره زمونه حساب کتابا باهم نمیخونه

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
من چند نفر رو میشناسم که مهندسن ولی تو رشته خودشون نشد کار کنن و وضع مالیشونم بتظرم ربطی نداره به مد ...

ولی وقتی خودشون وضعشون داغونه دلیلی ندارن بقیه رو مسخره کنن و هیچکس رو هیچی حساب نکنن انگار الان خودشون خیلی مقام و منصبای بالا دارن

نه منظورمو نفهمیدی  همه گفتن رفته تو فلان شرکت کار پیدا کرده مهندس شده صداش میزنن اقای مهندس ...

گلم  حقوق قانون کار ۴۸۰۰ هست با اضافه حقوق و مزایا و فلان ۶ تومن هست الان همسر منم ۶ میگیره البته بگم مهندس نیستها ولی همه صداش میزنن مهندس 

من چند نفر رو میشناسم که مهندسن ولی تو رشته خودشون نشد کار کنن و وضع مالیشونم بتظرم ربطی نداره به مد ...

حرفت قبول ولی هر کسی واسه خودش شخصیت و احترام داره گلم حتی همون کارمند شهرداری رو هم باید عزت و احترام گذاشت که مهمترین کار الان ایشون انجام میدن کسی که فرضا مهندسه من باب اینکه الان مهندس شده تحصیلات داره نباید بیاد شخصیت کسی رو خورد کنه 

اسی تحصیلاتت چیه؟

ببخشیدها برام سوال شد 

اخه مهندس یعنی رشته لیسانس رشته های مهندسی 

هرجا هم بری میگن مهندس 

منم مهندسم کارآموزی هم رفتم همه میگفتن خانم مهندس حتی تو دانشگاه همه همو مهندس صدا میکنن 

حقوق ۶ تومن برای اول کار یه مهندس کم نیست واقعا 

من یه جا رفتم گفتن سه تومن نیم( البته قبل کرونا بود)

حرفت قبول ولی هر کسی واسه خودش شخصیت و احترام داره گلم حتی همون کارمند شهرداری رو هم باید عزت و احتر ...

موافقم. 

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
اسی تحصیلاتت چیه؟ ببخشیدها برام سوال شد  اخه مهندس یعنی رشته لیسانس رشته های مهندسی  هر ...

درسته منم همینو میگم. کی واقعا اندازه خودش حقوق میگیره. مگه کارگر ۱۲ ساعته واقعا حقش همون حقوقه؟ که حالا مهندس اگه ۶ تومن بگیره بگیم عه چه کم مگه مهندس نیس

2706