2737
2734
درسته منم همینو میگم. کی واقعا اندازه خودش حقوق میگیره. مگه کارگر ۱۲ ساعته واقعا حقش همون حقوقه؟ که ...

دلم سوخت برای تحصیل کرده هایی که تو ایران موندن 

همون مهندس بره خارج دوهزار دلار ماهی درامد داره😐

انگیزه ام پرید💔🥺

اسی تحصیلاتت چیه؟ ببخشیدها برام سوال شد  اخه مهندس یعنی رشته لیسانس رشته های مهندسی  هر ...

وااای خدا الان اینجا تحصیلات من مهم شد؟اصلا اره من بیسوادم فرق مهندس رو نمیدونم یعنی کلا فقط میخاید بگردید یه چیز بگید درحالی که تو تمام جملاتم گفتم که پز میدادن استخدام رسمی شده و تو فلان بخش داره کار میکنه حقوقش روی ۲۰ میلیونه درحالی که همشووونو دروغ گفته نه استخدامه نه تو اون بخشی که میگفت کار میکنه منظور من از مهندس یعنی همین که کل فامیل رو روانی کردن از،بس گفتن داره فلان بخش کار میکنه و همه رو مسخره میکنن.

حالا من میپرسم چه ربطی داشت که بگی تحصیلاتم چیه؟اخه سوال شد برام مثل خودت!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

درسته منم همینو میگم. کی واقعا اندازه خودش حقوق میگیره. مگه کارگر ۱۲ ساعته واقعا حقش همون حقوقه؟ که ...

بابا من چی میگم شماها چی میگید

من دارم میگم دروغ گفته 

همرو مسخره میکنه به همه تیکه میپرونه میگه گدا گشنه

بعد حقوقش استخدامش جایی که کار میکنه همه رو دروغ گفته بعد شماها فقط دنبال نمیدونم چی هستین تو تاپیکا که ادم رو محکوم کنین به حرفایی که نزده 

دلم سوخت برای تحصیل کرده هایی که تو ایران موندن  همون مهندس بره خارج دوهزار دلار ماهی درامد دا ...

آره والا. نصف جوونها الان باور کن رشته های مهندسی میخونن ولی چی... تا باباتو کسی نشناسه جای خوب کار نمیدن.

ولی انگیرت نپره. خدابزرگه. شاااید یه روزی اوضاع درست شه

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
2728
چقدر حس بدی داشت حرفات🥺

خب عزیزم تو تاپیک نمون و برو.

میگن ادمی که خابه رو میشه بیدار کرد اونی که خودشو زده به خاب نه نظرت چیه یه چاقو بدم بیای منو بکشی من چی میگم شماها چی داستان میسازید خداحافظ!

بابا من چی میگم شماها چی میگید من دارم میگم دروغ گفته  همرو مسخره میکنه به همه تیکه میپرونه م ...

خودتم محکوم کردی به حرفی که بقولت ماها نزدیم

به نقل از آیت الله العظمی اراکی: زمانی در ایران هر جا آتش روشن میکردند مردم برای بردن زغال گداخته و روشن کردن کرسی، تنور یا منقل به آنجا میرفتند در ماه خداییِ محرم، در نزدیکی خانه یک زن بدکاره، هیئتی به پا شده بود. زن هم برای بردن آتش به محل رفت و سوال کرد زیر دیگتان روشن است؟ آتش میخواهم.  گفتند بله برو بردار. زن سمت دیگ رفت، و دید آتش خاموش شده خم شد و به هیزمها فوت کرد. مقداری از خاکستر به چشمش پاشید اما ادامه داد تا جایی که هیزمها دوباره روشن شدند. همان اندازه که میخواست برداشت و رفت.اما...همان شب خوابی دید . او دید چند نفر به گردن،دستهاو پاهایش غل و زنجیر بسته و میبرند تا عذابش کنند و هرچه فریاد میزد شما را به خدا ولم کنید کسی گوش نمیداد . زن،بانویی دید که از دور به آنها نزدیک میشد. مأمورهای عذاب با دیدن بانو زنجیرها را رها کردند. بانوی بزرگوار ایستادند و فرمودند چرا میبردیش. گفتند چون بدکاره و فاسد است . بانو گفت نههه... او نگذاشت آش نذری مجلس حسینم خراب شود ... دیگ را روشن نگهداشت. او بخاطر حسینم چشمهایش اذیت شد بخاطر حسین من رهایش کنید ....زن با ترس بسیاری وحشت زده از خواب بیدار شد و مدام با گریه و زاری از حضرت مادر، زهرای اطهر علیهاالسلام، کمک میخواست تا یاریش کند برای پاکدامنی.او همان زن انگشت نمای شهر، توبه کرد و با یاری حضرت زنی مومنه شد تا جایی که هر زمان و هر کجا روضه ای برای حضرت ارباب به پا میشد دنبالش میرفتند و او را دعوت میکردند.  و با اولین جمله روضه خوان " السلام علیک یا ابا عبدالله" زن به شدت گریه میکرد و شیون جانسوزش بلند میشد  جون و زندگیم فدات یا حضرت حسین علیه السلام که در ❤ خدایی و رضای تو رضای پروردگارمه   تو بحث کردن دانش و ادب مهمه
آره والا. نصف جوونها الان باور کن رشته های مهندسی میخونن ولی چی... تا باباتو کسی نشناسه جای خوب کار ...

حیف نیست بخدا بشینی درس بخونی با هزار امید و آرزو اخرشم مجبور بشی مهاجرت کنی اغلب به هر کیم میگم رشته کامپیوتر میگن بدرد نمیخوره🤦🏼‍♀️معلمی خوبه والا اطرافیانم داریم معلمن راضی نیستن 

گاهی وقت ها دادن شانس دوباره به آدم ها مثل دادن یک گلوله اضافه است چون باشلیک اول نتونستن تو رو از پا دربیارن:).🙂
خب عزیزم تو تاپیک نمون و برو. میگن ادمی که خابه رو میشه بیدار کرد اونی که خودشو زده به خاب نه نظرت ...

عزیزم ناراحت نباش احساسم رو گفتم 

خب آخه توی حرفات بیشتر تاکید روی مهندس داشتی 

و بیشترمون مهندسیم 🤦🏼‍♀️

و حتی کار ساده هم تو این اوضاع برای یه مهندس نیست 

و همه سرزنش میکنن از اینکه درس میخونی وقتی نمیتونی یه ماشین یا حتی گوشی بخری 

2738
خودتم محکوم کردی به حرفی که بقولت ماها نزدیم

بقیه نظرارو بخونی متوجه میشی

افرادی که مثلا تحصیلکرده هستن از منی که خودم هیچجا مرتبط با درسی که خوندم کار پیدا نکردم درمورد مدرک تحصیلیم میپرسن! منم گفتم حرفایی گفته و تو فلان بخش دارم کار میکنم که الان معلوم شده همشون دروغن بعد یه سریا یه ماجراها و منظورا در میارن از حرفت که شاخ درمیاری

عزیزم حق مطلب شما چیز دیگه ای بود ولی افرادی که رشته مهندسی خوندن، و کار مناسب ندارن گویا بهشون برخ ...

خداروشکر یه نفر منظورمو فهمید 😘 انگار حرصشونو میخان سرمن خالی کنن

حیف نیست بخدا بشینی درس بخونی با هزار امید و آرزو اخرشم مجبور بشی مهاجرت کنی اغلب به هر کیم میگم رشت ...

هیییی عزیزم

تو کارخونه ها چقدر کارگر هستن که ارشد دارن ولی بخاطر یه لقمه نون...انقدر دیدم از این موارد. باز معلمی برای خانمها خوبه ولی برای آقایون حتما یه شغل دومم باید باشه یا کلاس خصوصی چیزی

چی بگم. فقط خدا کمک کنه

هیییی عزیزم تو کارخونه ها چقدر کارگر هستن که ارشد دارن ولی بخاطر یه لقمه نون...انقدر دیدم از این مو ...

امیدوارم این وضعیت درست بشه داره ناحقی بهشون میشه😢

گاهی وقت ها دادن شانس دوباره به آدم ها مثل دادن یک گلوله اضافه است چون باشلیک اول نتونستن تو رو از پا دربیارن:).🙂
متاسفانه درس خوندن کار آسونی نیست عمر و حوونیمون رو میزاریم  اما توی این شرایط آدمها به پولت ن ...

رشتت چیه ؟ من ارشد بودم انصراف زدم چون واقعا وقت تلف کردن بوداصلا به روحیاتم سازگار نبود 

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
امیدوارم این وضعیت درست بشه داره ناحقی بهشون میشه😢

ان شاالله. 

اینکه خوبه لااقل ایرانه ببین دخترخاله شوهرم یه دانشگاه ازین تولید ک اعتبارشم از پیامنور کمتره داره درس میخونه به خدا ک نمیدونم حتی چ رشته ای مامانش گفت دخترمو بورسیه کردن بره کانادا مجانیدرس بخونه من گفتم نه دلم براش تنگ میشه 

خالا فک کن بورسیه هم قابل قبوله اما کانادا؟؟؟؟؟از کی تاحالا کانادا دانشجوی ایرانی ازطریق دانشگاه ایرانی بورسیه میکنه ینی دروغ های میگن ک دلت نمیاد باور نکنی

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
2706