2737
2739

اگه من بودم یه کار دیگه میکردم (من تو سن شما )

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از نظر سودی

پول تو بانک از ارزش می افته. 

طلا بخری ازش کم میشه مگه بدون اجرت که وضعش بهتره. 

یا بیشتر کن سکه بخر یا وسیله ای که لازم داری بخر. البته اگه با طلا حال می کنی واسه حال خودت بخر 

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2738
چیکار ؟

به خودم میرسیدم 

البته بازم هرچی خودت دوست داری ولی خب در کل یه کاری که تو روحیه تاثیر مثبت بزاره 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
از نظر سودی پول تو بانک از ارزش می افته.  طلا بخری ازش کم میشه مگه بدون اجرت که وضعش بهتره.&n ...

من بیشتر از همه با عوض کردن گوشیم حال میکنم ک تصمیم گرفتم وایسم تا گوشیم کار میکنه استفاده کنم 

من 20دارم به نظرتون چه کنم البته بچه هم بدنیا بیاد خب پول جمع میشه حالا اون ملاک نگیرم به نظرتون با 20چه کنم ماشین نداریم بزاریم بانک وام بگیریم ؟بعد باز پس انداز کنیم رو وامه بزاریم شاید یه  ماشین معمولی مدل. پایین بشه خرید. در حد ۶۰ اینا ؟

یا میگید طلا بخرم گرون شد بفروشم برا ماشین کمی هم پس انداز کنیم روش بزاریم اون زمان 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
من بیشتر از همه با عوض کردن گوشیم حال میکنم ک تصمیم گرفتم وایسم تا گوشیم کار میکنه استفاده کنم& ...

انشالله هر کتر کردی خیر باشه برات

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
من 20دارم به نظرتون چه کنم البته بچه هم بدنیا بیاد خب پول جمع میشه حالا اون ملاک نگیرم به نظرتون با ...

رو انرژی جذابیت درونیت کار کن هم پولت بیشتر میشه هم ماشین عالی برات درست میشه. برو کانال زندگی سالم

از نظر سودی پول تو بانک از ارزش می افته.  طلا بخری ازش کم میشه مگه بدون اجرت که وضعش بهتره.&n ...

حباب سکه الان بالاست گزینه خوبی برای سرمایه گذاری فکر نکنم باشه

تمام دین من استوار ماندن و به هر بادی به باد نرفتن است
2706