2726
عنوان

دارم نماز شب میخونم بیاید براتون دعا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 73 پست

چرا خدا ۴ ساله صدامو نمیشنوه؟

چرا من ۴ ساله منتظر معجزم خدا خوشحالم نمیکنه؟

چرا باید تو این سن این همه غم رو دلم باشه؟ 

چرا زندگیم سر هیچ یهو خراب شد؟

حتی خودمم بعد ۴ سال فکر کردن نمیدونم دلیلش چی بود

حتی خودشم دلیلی نداشته باشه

حتی یه لحظه هم از فکر و خیال بیرون نیام؟

این راه نجات من چیه؟

زندگی؟؟؟؟ پس چرااااا این همه تلاش کردم نشد؟!

این همه کوتاه اومدم نشد؟!

این همه صبر کردم نشد؟!

این همه نذر کردم نشد؟!

این همه زجه زدم نشد؟!

طلاق؟؟؟؟ پس چرااااااا این راهم نمیره جلو؟!

نه جدا میشه

نه زندگی میکنه

چرااااا

چرااا همه راه ها برام بستس؟

من دیگه نمیدونم باید چیکار کنم

از این بلاتکلیفی خستم

شما برام دعا کنین شاید خدا صدای شمارو شنید

یعنی میشه دیگه شبا منم بدون گریه و فکر و خیال و استرس بخوابم

مثل همین الان که چشام پره اشکه

بالشتم خیسه 💔

یه روزی میرسه، حال منم خوب باشه 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچها تورو خدا منو ببخشید من عمل کردم ۱۰ تا بخیه خوردم وقتی تاپیک زدم حالم خوب بود ولی الان هرکار میک ...

قربونت عزیزم این چ حرفیه انشالله ک زود زود خوب میشی عزیزم ،خدا حاجت دلت رو بده الهی امین🤲🤲❤❤

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید

سلام عزیزم

اسم من مهدیه هست

نمیگم هرشب دعاکنید ولی هرموقع اسم من یادت اومد برای من خیلی دعاکن

چون احتیاج دارم

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2728

[QUOTE=262129283]@واتساپ80   @پسراموعشقه     بچها تورو خدا منو ببخشید من عمل کردم ۱۰ تا بخیه خو ...[/QUOد

دشمنت  شرمنده  عزیز دلم 

ان شالله به زودی حالت خوب بشه خوش قلب♥️🌱

لطفا یه صلوات واسه رسیدنم به پزشکی و ناجی بودنم تو این راه بفرست اگه راضی بودی ♥️
بچها تورو خدا منو ببخشید من عمل کردم ۱۰ تا بخیه خوردم وقتی تاپیک زدم حالم خوب بود ولی الان هرکار میک ...

عزیزم اشکالی نداره انشاالله حالت خوب میشه به زودی فدا سرت گلم 😘😘😘💝💝💝

فدای تو بشم.همین که به فکر هستی کلی زیاده♥️انشالله هرچی میخوای امسال خدا بهت بده

Ne t'inquiète pas, il passera de l'eau sous les ponts.یعنی دائماً یکسان نباشد حال دوران،غم مخور:)