2726

سلام دوستان من ساعت۴بعدازظهر از خواب بیدارشدم با سرگیجه شدیدو حالم خیلی بد بودگرگرفته بودم شدید الان نیاز نیست کاری کنم؟

منو خانوادمم ماه پیش اینجوری شدیم نرفتیم دکتر هیچی نشد

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 اوه مرسی واقعا از نگرانی خارجم کردی👍😀

فقط برو توی حیاطی تراسی لب پنجره ای چیزی نفس عمییییییق بکش

البته الان ک خوبی هیچی نیست

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
اره اتفاقاا بیدار ک شدم رفتم بیرون قدم زدم

خب پس اوکیه دیگه🥰